Wpis z mikrobloga

@jaszczurki: Poczytałem więcej o tym przypadku i umiłowania tego gościa były znane od 2008 roku. Mimo to pracował z dziećmi, a sama organizacja wynajęła mu prawników żeby go chronić. Myślę, że ze względu na ten ostatni fakt odnośnie tej sprawy można ocenić całą organizację.
  • Odpowiedz
Wchodzę w pierwszy artykuł żeby coś o nich poczytać, a tam info, że jeden z nich dostał 4 lata za pedofilię xD


@RobieZdrowaZupke: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#!$%@?, to jest p0lska właśnie. dobre xD
  • Odpowiedz
Myślę, że ze względu na ten ostatni fakt odnośnie tej sprawy można ocenić całą organizację.


@RobieZdrowaZupke: Jakbym przeczytał info o pedofilu z PO. Był pełnomocnikiem marszałka województwa zachodniopomorskiego ds. zwalczania uzależnień, też pracował z dziećmi, przez lata zajmował się profilaktyką uzależnień u dzieci i osób dorosłych. Myślę, że ze względu na te fakty można ocenić całą partię
  • Odpowiedz
@lucer: za wcześnie postawiłeś kropkę, organizacja nie wynajęła prawników ani w żaden sposób nie broniła pedofila jak u tych pedorycerzyków papieżaków
  • Odpowiedz
Myślę, że ze względu na te fakty można ocenić całą partię


@lucer: Myślisz? Mam wątpliwości.

Czy ktoś z partii go ukrywał przed wymiarem sprawiedliwości? Przenosił między
  • Odpowiedz
Jakbym przeczytał info o pedofilu z PO. Był pełnomocnikiem marszałka województwa zachodniopomorskiego ds. zwalczania uzależnień, też pracował z dziećmi, przez lata zajmował się profilaktyką uzależnień u dzieci i osób dorosłych. Myślę, że ze względu na te fakty można ocenić całą partię


@lucer: Myślę, że pora na jakiś urlop skoro widzisz tutaj jakieś analogię oprócz kategorii czynu zabronionego.
  • Odpowiedz