Wpis z mikrobloga

Beka z PO i 2050( ͡° ͜ʖ ͡°) cały czas byli cicho na temat Konfederacji.. tak jakby nie istnieli, bo po co mówić o tym, że jest coś innego niż PiS i PO i ci inni co muszą iść z PO, bo inaczej nie weszliby do Sejmu.. ale przechodząc do meritum. Dzisiaj Konfederacji skoczyło do 11% poparcia( ͡° ͜ʖ ͡°) i nagle wybuchli Tusk, Trzaskowski, Budka i Hołownia (tych słyszałem, a czy inni z PO to nie wiem), że Konfederacja to zło.., że Kaczyński trzyma Konfederacje jak tam chce XD i Hołownia z jakimś filmikiem sprzed 5 lat jak Mentzen wyciągnął coś z kontekstu, a Hołownia zamienił, że to Mentzena opinia( ͡° ͜ʖ ͡°) polityka to smrodek... oglądałem teraz szkło kontaktowe w TVN to bardziej ryje banie niż ten z TVP tylewizji( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś dzwoniący do TVN "my wygramy, Tusk bardzo dobry polak", a redaktorzy dziękujemy dziękujemy( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie spodziewałem się aż takiej brzydkiej nagonki ze strony PO i 2050 na Konfederacje. A jeszcze w wyborach prezydenckich Trzaskowski ze sztucznym uśmieszkiem prosił wyborców Konfederacji o glosy w drugiej turze "mamy coś wspólnego( ͡° ͜ʖ ͡°)". Szkoda, że Mentzen nie ma siły przebicia żeby pokazać się w TVN lub w TVP. brak mediów niestety im nie pomoże jak TVN dla PO czy TVP dla PiS. Polska w końcu może wybrać ludzi, którzy maja czyste sumienie (o ile pójdą bez Brauna i Korwina) do przodu Premierze Bosak, do przodu ministrze finansów Mentzen!

Po tym co dzisiaj zobaczyłem to łatwiej podtrzymać swoje zdanie wypowiedziane 10 lat temu.. nigdy więcej PO.

#polska #polityka #heheszki #bekazlewactwa
  • 2