Wpis z mikrobloga

@JagaFan: wątpię żebyś logo F1 tak o mógłbyś sprzedawać. Tak samo ferrari lubi chronić swoje znaki towarowe. Obyś tylko nie przyjął wizyty smutnych panów z Maranello
@JagaFan nie obraź się - pomysł fajny ale te drewno, ta sklejka kojarzy mi się z bazarowymi produkcjami. Jakieś uje muje pogodynki czy pamiątki z Zakopanego. Logo McLarena nijak pasuje bo ten banan ma jednolity kolor a nie prążki. Gdyby to jakoś pomalować, no nie wiem... no ale pomysł fajny. Większą uwagę zwracają loga firm i dopiero w rogu jest "driver lineup". Może zamiast wielkich logotypów ekip to po dwa "zdjęcia" kierowców
@JagaFan oj ja bym się bał, z f1 trzeba bardzo ostrożnie. nawet nazwa F1 w komercyjnym produkcie jest zastrzeżona jeśli nie jesteś zespołem. gadałem kiedyś z gościem który skarżył się że wydał fuure kasy na licencję disneya żeby tylko sprzedawać gumowe breloczki z myszką Miki.
a fc Barcelona ma pewnie ze 100 lat, f1 to co innego. zobacz sobie ile oficjalne czapki i koszulki kosztują. nawet górale na bazarze sprzedają produkty z