Wpis z mikrobloga

Gurwa w prawdziwym życiu ani w żadnym korpo w którym byłem / pracowałem nie spotkałem nikogo kto by używał #windowsphone xD ja sam go widziałem tylko na obrazkach i prawie rzygłę xD ten system musi być serio chooyowy nawet jak w biurach M$ w Polsce kierownictwo przeszło z blackberry na Iphone i iPady a szeregowi pracownicy mają sgs3-4 xD ale wykop to wykop tutaj ludzie się jaraja dziwnymi rzeczami korwinami hinskimi bajcami i wyndows phonami xD

Informacje z pierwszej ręki.

#windowsphone #bojowkawindowsphone
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 121
@KaloryfeR: typowy użytkownik windows Phone xD ręce na uszy nanana nie słyszę was xD zero dyskusji tylko czarnolisto i sąd polowy gurwa rozstrzelanie za negacje tak wspaniałego systemu jakim jest wyndows fone xD
  • Odpowiedz
  • 21
@fryt33k: tak, pracownicy Microsoftu i ich kierownictwo nie używa Windows Phone xD jak o żadna korpo która znam. Wszystko to ios i android. Nawet do Windows Phone nie ma żadnego MDMa dobrego xD (mobile device management)
  • Odpowiedz
@Aberworthy: a rzeczywiście nie obrażasz.

ja sam go widziałem tylko na obrazkach i prawie rzygłę xD ten system musi być serio chooyowy


Jak ci się nie podoba to luz. Nie każdemu musi. Ale ten wpis napisałeś tylko po to żeby ukręcić gównoburze
  • Odpowiedz
  • 11
@Maxxtom: na obrazkach widziałem, macie szansę przekonać sceptyka to mnie powiesić chcecie albo zamordować bo podzieliłem się wstępnymi wątpliwościami co du tego systemu. Jakie to typowe z waszej strony
  • Odpowiedz
  • 9
@loczyn: to by w sumie dużo wyjaśniało xD takie gimby, licbusy albo studenty biedne tu same siedzą to kupują za złotówkę szajs i się nim jaraja bo hurr durr okazja xD

ja jestem bogatym gimbem i co wychodzi nowy sgs albo iphone to mi tate albo mame kupi xD
  • Odpowiedz
@Aberworthy:

Nikt cię nie chce wieszać ani mordować. Jak będziesz miał okazję to weź przynajmniej jakąś lumię do ręki i obczaj czy rzeczywiście taka #!$%@?.

Nie chciałbym się kłócić ale królem "zetafonów" jest obecnie android :)
  • Odpowiedz