Wpis z mikrobloga

@placebo_: to tez realny scenariusz jesli to nie naglica. Jakies pare tygodni czy mies temu ktos na tag wrzucal jej depresyjne story z nawiazaniem do Kubickiego i gadalismy, ze atencjuszka. Moze nie pogodzila sie z rozstaniem i nie umiala zyc bez niego.
@ksanaru: może fejk, może nie, jest to jak najbardziej realny scenariusz bo tak jak wyżej pisał @corryand wrzucała sporo tiktoków o rozstaniu i ludzie tu pisali że próbuje się wybić, osobiście nie śledziłem, nawet nie wiem jak wyglądała
a Ty skąd wiesz że fejk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzapom: no wlasnie i ludzie odebrali to jako chec wybicia i atencji, hejtowali.. bo tak to wygladalo. A ona serio przechodzila przez depresje i w ten sposob probowala zwracac na siebie uwage.. przykre. Jezli tak bylo to wspolczuje Bartkowi. Ciezko jest zyc ze swiadomoscia, ze ktos z twojego powodu sie zabil bo zostawiles ta osobe/ przestales kochac itd. :/ Z drugiejnstrony to najglupsza rzecz by z powodu milostek sie zabijac. Z
@corryand: mój kumpel też całkiem niedawno się powiesił (prawdopodobnie przez dziewczynę), inteligentny, zaradny, każdy go lubił... zawsze uśmiechnięty, nigdy go nie widziałem smutnego czy przygaszonego, zresztą w momencie samobója byli razem więc to też tylko domysły, co było między nimi i co go do tego skłoniło wie tylko on
@rzapom: bo mam info od rodziny, a nie od dzieci z tik toka, a Ci wszyscy co piszą, że mieszkali zaraz obok za jej płotem to w #!$%@? walą, bo ona w środku lasu mieszkała że tak powiem