Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda: @ruzena: W ogólnej sprzedaży nie ma już podobno od 2 tygodni, dowiedziałem się o tym w ubiegłym tygodniu i nigdzie nie mogę go upolować. Ze względu na występ bliskiej mi osoby chciałbym pojawić się na tym koncercie.
@snx: na poważnie, akurat dziś będę się widziała z odpowiednimi osobami, więc zapytam ;) i odezwe się do ciebie w tej sprawie jakoś jutro rano, bo dziś w nocy to pewnie zapomnę ;)
@ruzena: Byłoby super :) Na prawdę bardzo zależy mi na tym bilecie bo o występie dowiedziałem się chyba 19 stycznia a wtedy było już po wszystkim... Przypomnę się jutro choć mógłbym i dzisiaj, żebyś o tym nie zapomniała ;) :)
@snx: tzn. ja będę dziś w nocy po imprezie, stąd pomysł o przypominaniu się dziś średnio mi się podoba i najważniejsze, że tobie jest nie na rękę ;) ale pogadam, serio, popytam, popatrze. Jak się da pomóc, to czego nie pomóc, nie?
@vincii89: ja nawet tego jednego nie obiecuje, a wiesz, że takie załatwianie się opiera trochę na przekrętach i dobrej woli znajomego, więc jeżeli w ogóle to przykro mi, ale myślę, że 1 to max :(