Wpis z mikrobloga

Grzegorz chłopaku zrozum to, że za duży smród się za tobą ciągnie przez czyny, które popełniłeś w internecie. Ja tam nabrałem pokory, poszedłem na terapie skończyłem pić, skończyłem ćpać i sobie normalnie funkcjonuje w społeczeństwie, wkurzam się czasami, że muszę się umęczyć i ciężko pracować, ale takie życie sprawia mi satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa, pomyśl o tym. Czy warto dalej żebrać na internecie, upadlać się i dawać sobie pluć w mordę. Ludzie z Ciebie nie zejdą, za dużo syfu narobiłeś… ja cię nie oceniam i nie pouczam, ale zobacz… ma Twoja mama tego Hansa w DE, masz jakiś start, weź sobie terapeutę online, idź gdzieś do pracy na zachodzie i zacznij żyć bez problemów… bez problemów psychicznych chłopaku. Zrobisz sobie w życiu co chcesz, nikt za Ciebie z tego świata nie odejdzie, ale życzę Ci, żebyś się ogarnął… #gural #patostreamy #rafatus
  • 19
  • Odpowiedz
@Rafatus69: do niego nie dotrzesz, on za każdym razem powtarza ten sam schemat kłamstw że się zmieni. On tak się boi zwykłego normalnego życia i tego że wysiłek włożony w pracę na etacie jest gwarancją spokojnego życia, że wmówił sobie że te tzw. donejty od widzów po prostu mu się należą i to, że ich nie otrzymuje jest winą wszystkich w około tylko nie jego. W jego życiu nie istnieją takie
  • Odpowiedz
  • 0
@Ryshe ale jakie prawo do zapomnienia? Przecież on za to brał pieniądze i ludzie którzy wysyłali donejty żeby srał do wiadra czy naierdalal Marlene chcą mieć dostęp do tego co było nagrywane za ich pieniądze
  • Odpowiedz
@b4rney: takie które daje mu ustawa, jeżeli tego nie rozumiesz to zawsze możesz zamieszkać w kraju którego nie obowiązują takie regulacje, ale w europejskim kraju takie są.

Nie odniosę się do czynności które wymieniłeś, bo nie oglądam patostreamow, ale nie maja w związku z tematem
  • Odpowiedz
  • 0
@Ryshe: Nie ma sensu temu pato widzowi tego tłumaczyć, gdyż on i tak nie zrozumie prostych rzeczy. Będzie prowadził bezsensowny monolog, aż zniży osobę wyższą intelektualnie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz