Wpis z mikrobloga

#wykop #wykop20 #wykopchangelog

Jak długo jeszcze z nowego wykopu będziemy robić stary? Nie można by do niego wrócić?

Ja się pytam kiedy:
- wejście w powiadomienie spowoduje pokazanie na ekranie komentarza, którego dotyczy a nie całego wpisu i weź tu szukaj wiatru w polu?
- zniknie stronicowanie?
- wejście w tag spowoduje odczytanie wszystkich powiadomień go dotyczących?

Serio tamten stary wykop działał WIELOKROTNIE lepiej niż ten szajs. I mijają dwa tygodnie a tu dalej nic nie jest ok.
  • 12
@ChickenDriver Ja dokładnie to samo napisałem pod wpisem użytkownika wykop (specjalnie nie wołam) i mi wpis skasowali. I to ma być portal społecznościowy? Żadnego obrażania nie było ale co z tego. Lost&Found rządzi
@xaliemorph: Jeśli komentarz nie naruszał regulaminu, nie był wulgarny, to nie usuwamy takich komentarzy (ツ) Jesteś w stanie wskazać w jakiej dyskusji to było? Sprawdzimy o co chodzi.
Wszystkie ze zmian, o których wspominasz, zostały już wpisane w nasze zadania. W kolejnyc dniach będziemy informować o ukończonych tematach.


@wykop: będę pytał do znudzenia: Kto podjął decyzję o wypuszczeniu nieukończonego, oraz nieprzetestowanego produktu jakim jest obecnie wykop? Dlaczego zostały usunięte podstawowe funkcje dotyczące dyskusji?
@ChickenDriver: widać że nie wiesz jak działa tworzenie i wdrażanie oprogramowania. To wyobraź sobie, że wchodzi Windows Vista ale nikomu się nie podoba. Myślisz, że ktoś Na poważnie wziąłby sugestie użytkowników - nie chcemy visty, usuńcie ją i chcemy Windowsa XP.

Tych zmian cofnąć się po prostu nie da, jest to niemożliwe z punktu widzenia technicznego, marketingowego, wizerunkowego i menadzerskiego.

Ile by wykopki nie marudzily, Wykop 1.0 nie wróci...

Więc po