Wpis z mikrobloga

#famemma Szkoda Wrzoska, Ferrari dużo silniejszy ale Łaszczyk zrobił robotę, jednak farmazonowi trzeba oddać honor za tą walkę. Alanik zajebiste ko, oby sie odbudował bo jeat moim ulubionym frikiem. Jozwiak to dno, jedynie z daro lwem może walczyć czy innym mlekolakiem. Denis niech się uczy od Karasia jak wygrywać z bólem, bo zerwanie/naderwanie więzadeł tocjest masakra, wiem bo miałem zerwane acl. Fabijański następna walka z rafalala, prawie Izu mu nastukal przy wywiadzie. Bekowa gala. Grubas zawinal się szybko z oktagonu na szczurka szybkiego pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@XYZ91: Co wy chrzanicie o tym ferrarim, #!$%@? pokazał. Zapowiadał się, że zabijaka, a kolejna walka z rzędu w której pierwszy cios pada gdzieś po pierwszej minucie. Farmazon który na pięści przegrywał tyle razy i szuka łapania za nogę. Ulicznik co stoczył setki batali pod blokami
@BigBoobs: @programista_wykopek jest spoko, mistrz wywiadów ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w 99% te gadki to esencja frikow, dzisiaj też dal fajna walkę,nie czaje czemu mam go nie lubić? @KwadratF1 jeśli w to uwierzyłeś to xD ale gdyby kondycyjnie wytrzymał Łaszczyk by to przegrał, nie wiele brakło, a byłaby sensacja