Wpis z mikrobloga

Ehh człowiek nie podyskutuje tutaj. Jedna strona płacze o gejów, druga strona, że tamci mają problem z gejami. Powiem wam tak jedna strona nie przekona drugiej do swojego światopoglądu i na odwórt. Przynajmniej podyskutujmy dlaczego już 3 odcinek to filer gdzie ledwo poznaliśmy W SERIALU główne postacie i praktycznie nic o nich nie wiemy, a już poświęcamy cały odcinek pobocznej postaci która w dodatku już nie żyje ;>
#thelastofus
  • 6
@Janusz_Lubikwasa: a czytałeś tag? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja tutaj widzę "łe nie podobaja mi się, że dwójka chłopów się całuje i seks uprawia"
potem czytam kolejny wpis "łe nie podoba mi się, że tobie się nie podoba, ze dwójka chłopów się całuje i seks uprawia" xD
ledwo poznaliśmy W SERIALU główne postacie i praktycznie nic o nich nie wiemy, a już poświęcamy cały odcinek pobocznej postaci która w dodatku już nie żyje


@kamil-talaga-18: bo ziemniak i jego wlasciciel sa kompletnie nieciekawi, sami nie wiedza co tam robia i po co gdzies ida

dekoracje sa jak dykty tak jak i scenariusz, sa bo sa, ktos gdzies czasem wlezie do dziury ale w kazdej wiosce mozna wlezc do jakiejs