Wpis z mikrobloga

no jak mnie uwolnić od anhedonii i telepania chciałbym prasę hydrauliczną na łeb tak powoli żeby zgniatała do ostatniej chwili być świadomym nieuniknionego i zamiast przerażenia to taka radość i ulga największa kamień z serca gówno w spodnie ale nie tylko zwieracze puszczają tylko wszystko by mnie wreszcie puściło no błagam
  • 7
@DigitalPasztet: wcale nie neguję tego, że to co napisałeś uważasz za realny scenariusz
jak jesteś tak zdeterminowany, to możesz w wannie włożyć głowę pod wodę i zobaczymy co sie będzie działo jak już nie będziesz mógł dłużej wytrzymać i jak dużą masz kontrolę nad swoimi myślami i emocjami, nie potrzeba do tego prasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poleglem: potrzeba tego momentu po którym już nie będę musiał niczego kontrolować i gwarancji że prasa się nie zatrzyma a w wannie nie wiadomo co się stanie jak płuca się wypełnią wodą czy na pewno od razu stracę świadomość czy się będę jeszcze męczył długo albo jakoś nie daj boże uratuję nie jest to oczywiste
@DigitalPasztet: można tak to zaaranżować żeby nie było możliwości wydostania sie z wody, ale mi chodziło o bezpieczny sposób na pokazanie, że człowiek na chwilę przed śmiercią/zagrożeniem robi wszystko żeby sie uratować, więc skuteczność tego sposobu siłą rzeczy nie może być za wysoka xd