Wpis z mikrobloga

@Justyna16: Niestety, ale mi kiedyś z Map Google udało się w mniej niż parę minut wyczytać twoje nazwisko i miejsca, w których przebywasz (po komentarzach) i być może mieszkasz. Ostrzegam, bo pewnie Łysy sam do tego dotarł. Dlatego radziłem nie pisać żadnych komentarzy na Mapach Google, bo tak samo łatwo sprawdziłem parę innych osób z tagu.
  • Odpowiedz
@patryk-dabrowski333: Wątpię, że większość wykopków, których Łysy chce ukarać będzie prawnie jakoś ukaranych. Ale to co Łysy odpalił, to jest po prostu zastraszanie. On po prostu chce stalkować osoby, które jak sobie ubzdurał są jego największymi hejterami. I w tym nie jest dobre, żeby posiadał dane tychże "hejterów", bo jeszcze będzie ich nękać pseudopozwami (które będą miały na celu tylko zastraszać,bo nic z nich nie wyjdzie) itd. No ale jeśli Łysy
  • Odpowiedz
@pelt: i tylko o to chodzi , zastraszenie , kiedyś głąby już po uciekały z wykopu po groźbach tego alkoholika. Za co mnie może pozwać ? Że nazywam go alkoholikiem a małoletnią khmerkę k..... ? Opiekun prawny khmerki ?
  • Odpowiedz
@Justyna16: Poświęciłem na rycie w Mapach Google mało czasu, nie zależało mi nadto na sprawdzanie na ile to jest prawdziwe, bo mi te informacje nie są do niczego potrzebne. Założyłem, że tak jest jak znalazłem i dałem sobie spokój. Ale pewnie Machaj zastosował podobne metody i jest święcie przekonany, że namierzył "hejterów". Nie zdziwiłbym się, gdyby część domniemanych przez niego "hejterów" była niewinnymi osobami, nie mającymi nic wspólnego z Wykopem.
  • Odpowiedz
@pelt: no i możesz ryć dalej ale tam nic nie ma. Jeszcze google czy fb nie zmuszają do podawania danych. Nawet gdyby nawet to myślisz że fb czy google by udostępniło je każdemu bo ktoś kogoś nazwał k.... ? Napiszą ci aby zablokować konto albo nie czytać :D
  • Odpowiedz
@Justyna16: Ja nie zamierzam uciekać z Wykopu, na mnie to nie działa. Już nie raz Łysy straszył i nic. Wydaje się mi, że to co on robi (czyli zastraszanie) jest faktycznie karalne. Tak więc Łysy sam pod sobą dołki kopie ()

Co zaś do mojego szybkiego przewodnika to pisałem do Łysego, że jeśli ma jakieś uwagi to niech pisze do mnie. Nadal nie odezwał się,
  • Odpowiedz
@pelt: zresztą o czym my piszemy ? O wynaturzeniach alkoholika ? To coś jest na fizycznym i moralnym dnie. Pozwy , teczki , namierzanie , adwokaci , prokuratury a za chwilę wykrzykuje śmierć konfidentom. Toć to ruski odpad kiedyś zwany czlowiekiem. Bić kogoś chce ? On ? On nie potrafi na drugie pietro wejść bez zadyszki a jego popisy bokserskie to viral na necie. W szkole to nawet do bramki go
  • Odpowiedz