Wpis z mikrobloga

Cod3rpl czy jak Ci tam. Masz dużo kont na wykopie, że tak mocno wchodzisz w cztery litery Tucznikowi. Go trzeba cisnąć nawet jeśli ma rację, bo tą ma bardzo rzadko.

Czasy, że policjanci wchodzlii na Urzędniczą i strzelali sobie selfiaki z aktorami i życzyli miłego streamowania już minęły. Mam nadzieje, że za każdym razem przy interwencji będą zgojeni przez milicję z Torunia (tak jak piszą lykopki).

#danielmagical #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
Koniec. Obrońcy (Tucznika) ze syndromem sztokholmskim lądują u mnie na czarnej liście. Co się stało z tym tagiem, kiedyś wszyscy nim gardzili, a teraz ludzie go tu bronią.
  • Odpowiedz
  • 0
@Klonazepam: Liczy się całość interwencji, a pierwsze 5 sekund. Po skuciu w kajdanki policja może zwolnić taką osobę. A co robiła Gocha po skuciu? Na pewno nic co mogłoby ją skłonić do zmiany decyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prawilnik: ja to bym raczej zapytał, ile ty rafonix masz kont na wykopie, bo nie wierzę, że normalny człowiek może popierać taką interwencję, jaka była ostatnio na urzędzniczej. bez względu na to, jak bardzo gardzi się gochą i magicalem, to takie zachowanie policji trzeba tępić
  • Odpowiedz