Wpis z mikrobloga

już tak się rozkręca ta ściema, że nie mogę XD

Rosja bierze kobiety na żołnierzy, ta? ;d

ⓚⓤⓡⓦⓐ

Ruskie akurat szanują kobiety i nie ma możliwości by coś takiego się zdarzyło.
Tam Państwo chroni zdrowe normalne rodziny z dziećmi.
Mąż wie co ma robić. Żona wie co ma robić. Rodzice nie martwią się w ogóle o coś takiego, że w szkole będą wmawiali ich dziecku, że pedalstwo jest normalne, a religia nieobowiązkowa. Tak działa zdrowe Państwo.
  • 8
@Savvv: @kuroszczur: z całym szacunkiem, ale odnoszę wrażenie, że
1. chcecie odebrać mi wolność słowa
2. wyznania
3. wymuszacie na mnie bym hipotetycznie miał potępiać aparat państwowy, który może mi akurat odpowiada.
niby demokratycznie jestem w mniejszości 1/3, ale... dlatego że jestem w mniejszości należy mi się większa waga mojego zdania przy wpływaniu na działanie państwa.
więc krótko - szach i mat, popłaczcie się w koncie, rzeczywistość taka jest.
@Savvv: jejku od razu na noże
na prawdę w federacji rosyjskiej jest wyraźnie zapisane w prawie, że jakiekolwiek odchyły wypaczające społeczeństwo, kulturę i państwo, należy leczyć. homoseksualizm jest obowiązkowy do leczenia na oddziale zamkniętym. jeśli pacjenci nie wykazują poprawy swojego zezwierzęcenia, ułomności, dewiacji, czegokolwiek co może wywołać choćby niesmak u normalnych ludzi, no to niestety więzienie, podobno nie są to placówki, w których na każdego więźnia przeznacza się z kasy podatnika
@Savvv: aż tak to mi się nie chce. i tak nikogo nie przekonam, a z tobą to mało przyjemna jest rozmowa. bez obrazy oczywiście, przypuszczam że jesteś bardzo miłym człowiekiem i w ogóle :)

przypadkiem wiesz jaki jest najtańszy router pod openwrt, który bez żadnych opóźnień przepuści 1gbps z innego urządzenia, znaczy się funboxa6?