Wpis z mikrobloga

Jak Rutkowski weźmie sprawę Sonii względem DIOZu to stracą wiarygodność jego zarzuty wobec tej fundacji. Wiem, że można mieć z kimś zatarg, nie lubić się albo kogoś oskarżać o działania niezgodne z prawem, ale na pewno nie weźmie sprawy gdzie zarzuty wobec dręczenia zwierzęcia (tj. Sonia; kilkuletnie hodowanie guza i zawyżanie wieku psa) są mocne, a sama osoba oskarżona (tj. Zwierzyńscy) ma bardzo niską reputację.

#danielmagical #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Kermit11: Może i tak, ale w tym przypadku jawnie wystawia się na ośmieszenie - pomaga patusom w sprawie zaniedbania zwierzęcia, gdzie każde media będą pisać negatywnie o Zwierzyńskich. Jeszcze jest shot jak menel z co najmniej metra spada na psa gdzie o mało nie łamie mu kręgosłupa...
  • Odpowiedz
@prawilnik: Rutkowski jest mało wiarygodny. Bierze tylko sprawy medialne dla rozgłosu. Robi wiele szumu wokół siebie a zawodowo jest marny. Poza tym interesują go sprawy, na których zarobi niemały hajs.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nobuhiko: Menel nie kontrolował w ogóle swojego ruchu i niczym to się nie różni od swobodnego upadku, skoku, nie było żadnej amortyzacji. Nacisk jest ten sam i dlatego napisałem upadek z metra. Równie dobrze mógłby na psa zrzucić 20-30 kilogramów z metra. Pies miał farta, że nic nie złamał.
  • Odpowiedz
albo kogoś oskarżać o działania niezgodne z prawem


@prawilnik: Tu mamy działania niezgodne z prawem . Psa nie ma, pisma do prezydenta Torunia nie ma, a powołują się na artykuł gdzie jakaś kolejność rzeczy powinna być zachowana mimo wszystko. Są tak samo poważni jak Tucznik xD
  • Odpowiedz
Szkalowanie Gochy, brak pisma do prezydenta tylko notka ( pies jest zabierany taka procedura gdy zagraża mu życie tucznik może udowodnić że był u weterynarza i taka sytuacja nie miała miejsca), nielegalne wyłączanie prądu (ja to bym przypalił Frana że mi kompa rozwaliło od przepięcia czy coś innego). Dobrze że operacje psu zrobili ale zastanawia mnie jak by to wyszło prawnie gdyby np. Wyszło iż psa zabrali bezprawnie.. Dwie strony wykazują się
  • Odpowiedz