Wpis z mikrobloga

  • 0
@bazant_rolnictwa: ten Twój sprzęt widzę już jest taki większy, on ma 10-15W? Myślałem o jeszcze mniejszej konstrukcji np taki (Tr) uSDX ma mniejszy rozmiar niż paczka papierosów i wbudowany mikrofon, Twoja konstrukcji jest o półkę wyżej, te małe wspomniane urządzenia mają 5 W i właśnie chciałem kogoś podpytać z użytkowników jak to wygląda w rzeczywistości i czy producent nie podwoił rzeczywistych parametrów, dodatkowo ciekawi mnie czy z taka mała moca podczas
  • Odpowiedz
@ereak: Osobiście nie posiadam, ale korzystałem i mam opinie ludzi którzy posiadali i są pasjonatami takich konstrukcji.
(Tr) uSDX jest fajny, można zasilacz go z USB-C, tak ma 5w, do fonii daje radę, jednak ma bardzo słaby głośnik, więc albo słuchawki albo jakiś głośniczek zewnętrzny.
te 15
Czy 5 W starczy.... z 5w na Ft817 robiłem Europe z Endfeeda rozwieszonego na drzewie. Więc można coś z tego zrobić ale trzeba mieć
  • Odpowiedz
@ereak: używam mchf tylko z mocą 5w. na ft8 cała europa. na fonii też, ale trzeba troszkę wołać. nie miałem okazji być przy radiu podczas dobrej propagacji w ostatnim czasie więc wielkich DX nie zrobiłem
  • Odpowiedz