Wpis z mikrobloga

fajne komentarze z IG

Zdjęcie profilowe alexispiccanon
alexispiccanon
Jak można promować przemoc psychiczna w takich programach? Magda totalnie potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Nie rozumiem tych czasów i promowania zachowań dysfunkcyjnych. Nie mam pojęcia,jak taka osoba może mieć jakichkolwiek znajomych. Podchodzi to pod socjopatie, brak empatii, straszna chwiejność emocjonalna i pasywna agresja.

Zdjęcie profilowe alexispiccanon
alexispiccanon
@anetad7716 wiesz jak to mówią trochę w brzydkim stylu :" Gdy umierasz,nie wiesz o tym, tylko innym jest przykro. Tak samo jest, jak jesteś debilem". Brzydkie powiedzenie ale poniekąd oddaje sytuację. Dla niej wszyscy inni będą źli, ona manipuluje perfekcyjnie,zachowując udający spokój. A w środku ma cały wachlarz agresji.
3 dni
Zdjęcie profilowe alexispiccanon
alexispiccanon
@anetad7716 upajanie się i patrzenie na ranienie bliskich że stoickim spokojem to cechy psychopaty. Nie ja to wymyśliłam tylko mądra nauka jaka jest psychologia. Tyle ludzi zaczęło do niej pisać,że zablokowała komentarze. Nie tylko zatem ja to widzę i analizuje (pracuje z osobami chorymi psychicznie). Bardzo prosty przypadek tu mamy.
3 dni
Zdjęcie profilowe alexispiccanon
alexispiccanon
@anetad7716 Czepiająca się wszystkich, manipulującą, zimna, pasywnie agresywna, nie mająca ekspresji, emocji, zima na twarzy, poker face. Zdecydowanie jest to z powodu traumy, trudnego dzieciństwa, innych dramatycznych przeżyć, to nie wymaga agresji zwrotnej, tylko dobrej terapii. Ale tak jak wspomniałam, dla tych osób to wszyscy inni są dziwni. Wciąż będzie upokarzała innych i perfekcyjne manipulacje. Warto mieć wiedzę psychologiczna aby wiedzieć jak czytać mowę ciała takich osób i jak sobie z nimi radzić wprost.
3 dni
Zdjęcie profilowe alexispiccanon
alexispiccanon
@anetad7716 plus te osoby wybierają sobie słabe jednostki, łatwo nimi manipulować. Niewątpliwie taka jednostka jest Tomek. Przynajmniej na ekranie w zamknięciu. Kasia nią nie jest ,ma odwagę powiedzieć STOP ! JEST Inteligentna i ma doświadczenie z takimi osobami, jak widać wyraźnie.
3 dni
Zdjęcie profilowe alexispiccanon
alexispiccanon
@lilka_emilka zazwyczaj nie oglądam tego typu programów,ale tu jest taki wachlarz osobowości, że przez zboczenie zawodu po prostu obserwuje, analizuje. Ale dziewczyny są bardzo łatwe do czytania. Nie ma tu żadnego wyzwania. Interesujące. Magda uprawia tzw gaslighting. Czyli zaprzeczanie faktom w sposób zimny, ironiczny , udający spokój. Grace doskonały. I te jej KOCHANIE zwrot do co drugiej osoby, zniżający poziom poczucia wartości,dojrzałości dalej osoby. Czyli zniżenie jej do takiego KOCHANIE, jak do małego dziecka... albo nazywanie Amello siostra, która sobie wybrała jedyna,gdyż Amello niczego nie świadoma nowicjuszka jeszcze lgnie do Magdy póki co. Kasia ma wielkie serce i jest bardzo dobra osoba. TeZ odczuwa zazdrość ale Tomek pozwolił się jej zbliżyć tak bardzo że poczuła się po prostu wyjątkowo. Nie ma w tym nic złego . Ona nie gra. Nie udaje. Czuję Zazdrość jak większość dziewczyn. Ciężko jest się wyzbyć zazdrości, warto nad tym pracować.
2 dni

#40kontra20