Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #komputery #laptopy #naprawalaptopow

Coś się #!$%@? z moim HP envy. Nie był używany od 12:00 dziś, zamknalem klapę jak zawsze, wyłączając wszystkie przeglądarki.

Wróciłem do domu, dotykam laptopa(był zamkniety) i #!$%@? jeden wielki skwarek, No ugotowany.
Wystawiłem go na zewnątrz bo takiej temperatury przenigdy nie zarejestrowałem. Nie reaguje na nic, jak przyłożę ucho to słychać ze bateria cos „syczy”. Jak duże szkody potencjalnie zostały stworzone, co się mogło #!$%@? ? Awaria baterii ?

Aha dodam ze ciężko ma się schłodzić, uważam ze nadal utrzymuje wysoka temperaturę, bo od godziny jest poodpinany z czegokolwiek a on nadal gorący
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jezus_Ipanienko_multi: @cacum3: jak zrobia ci inbe to pokaz im ten wpis na wykopie,
Robią łatwopalny chłam i baterie ktore same postanawiają zapłonąć to musza sie z tym liczyc ze uzytkownik w razie awarii bedzie ratował się usunieciem wadliwej części
@cacum3: No zyje. Przyniosłem go z zewnątrz, zimniutki.

Dla testu przed rozbiórka go podpiąłem czy reaguje na włączenie. Zareagował 0_o.

Włączył się, ze niby kończył aktualizacje - czy on coś nie #!$%@? i się aktualizował przez ten czas ?
Siędze przy nim, bateria 10%, naładuje go trochę, odepne i zaniosę pewnie do piwnicy na noc xD zobaczę czy znów coś #!$%@?. W Pon reklamuje
zamknalem klapę jak zawsze, wyłączając wszystkie przeglądarki


@Jezus_Ipanienko_multi: ale zamknąłeś klapę czy po prostu skorzystałeś z opcji Start -> Zamknij? Bo jeśli to pierwsze, to po prostu go "uśpiłeś", a nie wyłączyłeś. Skoro miał do zainstalowania jakieś aktualizacje to mógł się wybudzić i je dokończyć.