Wpis z mikrobloga

#przegryw

Nie wiem jaki mi się to udało, ale umówiłem się z laską na tegesz szmegens. Czy jestem oski? Zaznaczę tylko ze to mój pierwszy raz.
  • 48
  • Odpowiedz
@anzii: ty to failed normie byłeś, a nie przegryw. Niezły przegryw że stadem znajomych i iphonem za 10k, który po prostu na kilka miesięcy wpadł w dołek. Oczywiście nie piszę tego złośliwie, no ale jednak te detale są istotniejsze niż ci się wydaje
  • Odpowiedz
  • 1
@Rimbolo: Moje stado znajomych ograniczało się do 4-6 ludzi. iPhone za 10k? Proszę cię. iPhone X za 1000 zł. Ten dołek trwał od paru lat. Zdaję sobie sprawę jak działa ten tag i wiem, ze niektórych boli kogoś szczęście. Ale to serio takie złe, ze udało mi się wyjść z przegrywu? To chyba przykład na to ze jest to możliwe. Tez jest wiele spraw z życia o których nie pisałem.
  • Odpowiedz
@anzii: Nie boli mnie, że sobie poruchasz, bo właśnie w tej chwili ogromne ilosci julek są zapinane oo same jaja, tylko że twierdzisz, że byłeś przegrywem, a byłeś failed normikiem
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimbolo: Akurat ciebie nie boli, ale znajdzie się wielu co będzie boleć. Jak definiujesz fail normik? Czy osoba po nieudanej próbie samobójczej to fail normik?
  • Odpowiedz
@anzii: A to mało normikow miało próby samobójcze? Z tego co piszesz, to miałeś normalne życie, sporo znajomych, ale akurat dłużej niż przecietny normik nie miałeś okazji przepchać julce psiochy. Takich ludzi jest więcej niż ci się wydaje, a na tagu są prawdziwe odpady genetyczne, wyrzutki społeczne i inne spie***liny z nizin społecznych i patoli
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimbolo: No nie wiem czy normalne. Zawsze byłem sam. Był okres w życiu gdzie miałem osobę, której mogłem powiedzieć wszystko, ale przyjaźń się skończyła i ponownie byłem sam. Dla takich odpadów genetycznych tez ktoś się znajdzie.
  • Odpowiedz
@anzii: Żeby wmówić tagowi świętemu, że zawsze byłeś sam, powinieneś swoje wcześniejsze wpisy pokasowac, bo dowodzą czegoś dokładnie innego.
  • Odpowiedz
@Greensy: Ja chcę żeby się powodziło przegrywom, ale chyba naprawdę trzeba odróżnić przegrywa od failed normie, bo inaczej na tag zaczną jeszcze julki przylazic i pisać, że przegrały zycie
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimbolo: Byłem sam w takim sensie ze nie moglem się nikomu szczerze wygadać. Miałem paru znajomych, ale udawałem przy nich kogoś innego
  • Odpowiedz