Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Poznajcie Józka, czyli chłopaka który zrobił gigantyczny hałas w internetach. Jego post wykręcił ponad 70 tysięcy zasięgu a chętnych do adopcji było kilkudziesięciu o.O

„Na pniu” poszła też jego siostra, czarna Jagódka i tym samym na moim najgorszym koszmarze, siedlisku kotów które likwidujemy od kwietnia zostały tylko 3 sztuki do ogarnięcia.

tu zrzutka

Każdemu, kogo informowałam o tym że Józio ma już dom proponowałam Bułkę - też czarno-białą, w podobnym wieku, też do oswojenia. Nikt nie wyraził zainteresowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chwilowo nie łapiemy kotów na tamtym siedlisku bo w lecznicy pojawiła się panleukopenia, dzisiaj odbieram z Warszawy surowicę, żeby podać zapobiegawczo naszym. Zastanawiamy się też mocno nad zaopatrzeniem się na wiosnę w jakiś konkretniejszy zapasik.

Leosia po zmianie leków się poprawiła, nadal czekamy na wyniki, Florek niestety nie - możliwe że bronchoskopia czeka i jego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pojawiła się zainteresowana Goofiem, wstępnie wydaje się być dla niego odpowiednim domem ale zobaczymy co powie jak już się poznają.

Jak ktoś się za Dionizym stęsknił to jest filmik na insta

Czekamy na kolejną konsultację z neurologiem, skoro rezonans wykluczył hipoplazję to najprawdopodobniej jego stan jest spowodowany przez przechorowaną toksoplazmozę, przed nim jeszcze konsultacja z fizjoterapeutą i behawiorystą (bo nie załatwia się do kuwety i do końca nie jesteśmy w stanie stwierdzić dlaczego). Poza tym dawno nie miałam do czynienia ze zwierzakiem który tak bardzo potrzebuje bliskości. Melduje się na łóżku w sypialni maksymalnie o drugiej w nocy, pośpi przytulony ze dwie godziny i dopiero można go odłożyć bez marudzenia. Ciagle bardzo chce nawiązać kontakt z innymi zwierzakami ale Cola konsekwentnie trzyma dystans a Puśka się zwyczajnie go boi XD

Po ozonowaniu lecznicy wracamy do łapania, pierwszy raz w życiu nie cieszę się na wiosnę bo widmo nadchodzącej masy nowych kociaków jest okropne serio. Mam tylko nadzieję, że nie wrócimy do punktu wyjścia bo w końcu z siedlisk zostało zabrane/i/lub wykastrowane około 60 kotów.

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - Dzień dobry! Poznajcie Józka, czyli chłopaka który zrobił gigantyczny hałas...
źródło: comment_16734385576nGuD79wUyhdWoKxDUyQSl.jpg
  • 46