Wpis z mikrobloga

@patoologiaa: Kanary! 5h lotu jakoś wytrzyma na Dominikanę leci się 9, czy 10. 21 stopni dzisiaj chyba wam wystarczy? Czy zbyt mało?
Powiedz jej że 99,99% wypadków lotniczych dzieje się w czasie startu albo lądowania, sam lot w powietrzu jest mega bezpieczny niezależnie ile czasu trwa
Napisz coś więcej. Chcesz zwiedzać? Lenić się przy basenie? Zależy Ci na dobrym hotelu? Nie przeszkadza Ci długi lot? Na ile dni wyjazd?
Ja za 10k jade w marcu do Egiptu z żona i niemowlakiem. Okazuje się ze budżet szybko topnieje jak w grę wchodzi dziecko :|
fuerte lub Lanzarote


@MikeMX: Bez dzieci ;) Planuje jechać na około 10-12 dni podróż po ślubna i szukam czegoś ciekawego nie zapomnianego ;) Egipt odpada bo po pierwsze ich standard mnie nie przekonuje :(
@justypl: mam chorobę lokomocyjną myślę że na statku bym zszedł xD @RA22OR: chyba jedyna opcja.
@patoologiaa: Oczywiście Egipt w grudniu to bez sensu. Chodziło mi ze nawet taki budżetowy kierunek, gdy musi spełnić konkretne wymogi, kosztuje sporo.
Za 10k na 2 osoby w grudniu to pewnie bym próbował Tajlandię na własna ręką. Ewentualnie Wietnam. Wiele ciekawych miejsc do zobaczenia, niektóre jak z pocztówki :)
Malediwy i Seszele bym odpuścił. Budżet za mały jak na podróż poślubna.
@patoologiaa: To zmienia postać rzeczy :D Malediwy są już spoko. Starczy na przyzwoity bungalow na wodzie. Jedyny minus to 12 dni na wyspie o długości 1km może się nudzić. Ale poza tym rajskie widoki i grudzień to idealna pora na ten kierunek.
Egipt odpada bo po pierwsze ich standard mnie nie przekonuje :(


@patoologiaa: standard zależy od budżetu, nie każdy hotel w Egipcie to syf i mówię to bo sprawdziłem

Oczywiście Egipt w grudniu to bez sensu.


@MikeMX: środek grudnia 2022 Marsa Alam w ciągu dnia średnio 28 stopni, bezwietrznie
@MikeMX: Na Malediwy to za tę kasę na 2 tygodnie to poleci jedna osoba i to do masówki, a nie jakiegoś bungalowa na malowniczej pięknej wyspie - takie rzeczy to 13 tysięcy za osobę i to na 6 nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc nie wiem skąd Ty z tymi Malediwami wyskoczyłeś, skoro OP pisze, że chciałby na 2 tygodnie. ( No dobrze, półtorej)
@patoologiaa: 2 tygodnie tam na all inclusive wyjdzie wam taniej niż 10k/ osobę myślę, że możecie się nawet pokusić o 3 tygodnie, tylko wtedy nie zamulać nad morzem, tylko zapraszam również do wyjścia w góry, wynajęcia samochodu i jazdy / zwiedzania całej wyspy i jej malowniczych miejscowości (ʘʘ) w przypadku Majorki oczywiście.