Wpis z mikrobloga

Czaicie ten absurd? Typowy Polak zarabia 2,5 k, a typowa cena za wizytę u psychiatry to 250 zł za 20 minut ( ͡ ͜ʖ ͡) to zdecydowanie taniej wychodzi kupno wódki. O ale dlaczego Polacy tyle pija? Nie wiem. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@bronislaw_wolnicki już widzę jak typowy Mietek którego Halina zaciąga na mierzenie ciśnienia raz na 5lat umawia się na wizytę z NFZ do psychiatry. Ba jak najpierw daje radę wydzwonić x przychodni. Potem x szpitali. A potem czekać x miesięcy na wizytę. Typowy Mietek lvl 50 wysiądzie na etapie umawiania wizyty
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: lajf is hard bejbe. Zabawa w ratowanie siebie nie jest łatwa i niestety masa osób nie da rady nawet zacząć. Pytanie czy cenisz sobie wygodę czy oszczędności. Ba, możesz przecież zamówić psychiatrę do mieszkania o dowolnej porze dnia i nocy. Pytanie czy Cię stać na 1k zł wizytę.
Alternatywą jest NFZ
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: myślę że niejeden psychiatra NFZ trzyma małpkę w szufladzie w pracy.
Dwóch kumpli z dzieciństwa zostało psychiatrami. Największe patusy i niestabilne psychicznie ćpuny jakich znałem. Inteligentni, ale interesowali się tym pierwotnie wyłącznie z perspektywy "ok, jestem nienormalny, poczytajmy o sobie".
  • Odpowiedz