Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#nintendo #konsole #retrogaming
Jakie są teraz ceny starszych konsol Nintendo?
Nie śledziłem od dłuższego czasu, wypadłem niestety z obiegu...
Wiem że new 2ds xl to jakieś 700-900 zł
Chodzi mi o ceny:
original Gameboy - 300?
Gameboy Advance i SP ags001 - 200-300?
DSi -200-300?
DSi XL - 300?
N64 eu - 300-400?
Wii - 300 za komplet+akcesoria?
Wii U - tu w ogóle nie mam pojęcia, 600?
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Decline: @Oomonatopeja: @Bob-Omb:
nie chcę cen ofertowych z wiszących aukcji za miliony monet, zapytałem bo może ktoś kupował ostatnio albo szukał i okazję trafił itp.
Ostatnio sprzedanych nie ma w archiwum allegro do 3 miesięcy, o archiwum z olx nie wspominając...
@Decline: @Oomonatopeja: @Bob-Omb:

nie chcę cen ofertowych z wiszących aukcji za miliony monet, zapytałem bo może ktoś kupował ostatnio albo szukał i okazję trafił itp.

Ostatnio sprzedanych nie ma w archiwum allegro do 3 miesięcy, o archiwum z olx nie wspominając...


@Malinozaur: na ebayu sprawdź sprzedane przedmioty na EU i wyciągnij średnią. Ebay pod tym względem jest dużo lepszy niż allegro.

Co do DSi to bliżej 4 stówk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
na ebayu sprawdź sprzedane przedmioty na EU i wyciągnij średnią. Ebay pod tym względem jest dużo lepszy niż allegro.


Co do DSi to bliżej 4 stówk a DSi XL 500. new 3ds i new 2ds potrafią już po tysiaka latać.


@Kryspin013:
Dziękuję, nie pomyślałem o ebay.
DSi nieźle poszło w górę, z rok temu po 200 widywałem...
@Malinozaur: Jak to się mówi, to zależy ;) Czy kupujesz czy sprzedajesz. Ja GBC bede sprzedawał teraz za 350, przerobione na ips i box po 600. N64 golasy (kable i pad + zasilacz) kosztują po 400zl już, chyba że masz zestawy z grami. Ja mam 5x N64 i chyba z 16 padów które są mega drogie, chyba od 120zl najtaniej. GB advance Sp w boxie po znajomości sprzedałem za 550zł. Wii