Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Nie jestem żadnym bambinistą ale Prezes inteligent z tymi szczeniakami. Jakby ktoś chciał z Polski to będziemy szczeniaki wydawać za 6 tygodni, trzeba sobie tylko transport opłacić☺
W Polsce pełne schroniska psów, a ktoś będzie płacił pewnie z 1000$ za transport kundla z Kambodży.
W ogóle moim zdaniem to Prezes i Gapa źle zrobili że nie wysterylizowali tej kotki i psa.
W tej Kambodży jest tyle zwierząt że po co dokładać kolejne, no ale kontent jest.
A wiadomo co się z psami dzieje przeważnie, sam swego czasu biegał za Dżon hołem po stolicy i go szukał bo mogliby go na żarcie przerobić. Koty tam bardziej przydatne w gospodarstwach bo łapią różne gryzonie.
#raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
W Polsce pełne schroniska psów, a ktoś będzie płacił pewnie z 1000$ za transport kundla z Kambodży.


@dizel81: iwszystko w temacie, sprawa załatwiona.
Panie Adamie gdzie są szczeniaczki?
Widzowie zabrali do Polski, będą mieszkać w luksusowej willi i stać ich na transport, nie chcieli się nagrywać i ja to szanuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@plazma: @Kroledyp: bez planu przywiózł tego psa co mają z Filipin to pamiętam że poza sporymi kosztami było dużo papierologii i trzeba było szczepienia na wściekliznę, jakieś zaświadczenia itd. Strasznie to było skomplikowane.
  • Odpowiedz
@dizel81: jakby prezes ogarniał i chciał naprawić swoje błędy, to by je potrzymał u siebie ze 3 miesiące i oddał do sterylizacji, a dopiero później wydał. Jedyna droga na jakiekolwiek naprawienie tego co zyebal. Juz niech nawet zrzutkę założy na ten cel. Przeżyje, nawet dorzucę.
  • Odpowiedz
@dizel81: on chce za dwa miesiące je wydać, nawet do trzech nie chce czekać degenerat i ignorant. Kto będzie jakieś kundle adoptował skoro pełno takich na ulicy . Razi mnie słowo „wydać” psa, przerzucić z rąk do rąk, by pozbyć się problemu. Pewnie gdzieś je wywiezie lub wyda komukolwiek ,kto chętny na mięso z psa.
  • Odpowiedz