Wpis z mikrobloga

@6aesthetic9: to tak jak ja i potem co jakis czas mam flashbacki niewykorzystanych sytuacji i mysli ZMARNOWALEM ZYCIE, TAKICH SYTUACJI JUSZ NIE BEDZIE.
i poddaje sie i zasypiam.
A potem za rok znów se pryzpominam sytuacje po tym jak się poddałem i znów cierpienie i znów się poddaje.
A potem za rok znów se przypomina sytuacje po tym jak się poddałem po raz drugi i znów cierpienie i znów się poddaje...
  • Odpowiedz
@aczutuse: 23lvl, 2 lata temu rzuciłem studia bo się pochorowałem na żołądek(55kg wagi przy 180 wzorstu) od tego czasu neetuje, boje się że mrugnę i będe mieć 30 lat i będę w tym samym miejscu
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: ja po 30. Te 30 lat to nie jest zadna tragedia, w zasadzie to nie widzę wad poza tym, że włosów na łbie mało no i rówieśniczki jusz pożenione. Plusy takie, że jest się mądrzejszy i bardziej ma #!$%@? na wiele wrzeczy w stylu "czu ludzie o mnie pomyślą" no i sytuacja finansowa stabilna.

23 lata to wszystko możesz zacząć od nowa. Dziecko jesteś, nie warto się poddawać w tym
  • Odpowiedz
@aczutuse: mam uszkodzony zwieracz żołądkowo-przełykowy przez co mam często refluks co powoduje u mnie przewlekł stan zapalny w przełyku, tego sie nie da operowac czy całkowicie wyleczyć muszę trzymać dietę. Na razie chodzę do psychologa(męczą mnie też ataki paniki). Dzięki za rady, leków się nieco boję bo to może być podróż w jedną stronę, ale jak psycholog nie pomożę to pójde do tego psychiatry
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: A to nie jest od helicobater plyrori? Wkładali Ci rurkę do zołądka? Łajno na badania helicobater zanosiłeś se?
Też mi się tak wydawało, że leki to w 1 stronę, ale tak nie jest. Aczkolwiek nie zaczynałbym od ssri tylko trittico/miansec takie tam.
No musisz ruszyć dupę, serio, ech.
  • Odpowiedz
@6aesthetic9:

według lekarza nie było sensu pobierać wycinka do badania na helicobater


ja #!$%@?

to jak jusz chłop wsadził rurkę to mógł pobrać.

Idź se z łajna zmierzyć do laboratorium i powtórz badanie 3 krotnie. Ja tak miałem refluksa i jakbym słuchał tych dokturów to bym do dziś miał. Nażarłem się antybiotyków i przeszło. Mój kolega też miał, ale u niego rozpoznali se.
No bo skund o młodego chłopa 23 lat
  • Odpowiedz