Wpis z mikrobloga

Wystarczyło kilka godzin od ogłoszenia dodatkowego uzbrojenia z niemiec, stanów, francji i anglii i nagle co 3 post na tagu to szczekanie o wołyń xD
#ukraina
  • 22
  • Odpowiedz
@Kruk_98:

A no ostatnio coś więcej w anty-ukraińskiej narracji na wykopie. Oczywiście napiszą Ci, że oni tylko prawdy historycznej bronią i ich intencje są słuszne (w interesie Polski).

Jednak moim zdaniem, to putinowskie pieski, które uznały, że społeczeństwo powoli jest zmęczone tą wojną... Ukrainą... uchodźcami, więc mogą już bez skrępowania lizać Putina po jajach ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@KapitaNNemoS:

Fakt. I w jakich znaleziskach.

Ostatnio Zychowicz zaprosił gościa, który chyba jest specem historycznym Polska - Ukraina. Moja wiedza w tej kwestii jest niewielka – postanowiłem posłuchać i dowiedzieć się jak to wygląda...

Rozmowa była nawet ciekawa, polecam. Wszedłem na wykop i zobaczyłem, że ktoś wrzucił tę rozmowę jako znalezisko. Klikam, a tam pierwszy komentarz:

I w momencie, w którym tam wszedłem pierwszy raz, to komentarz mówiący, że Polska powinna
Thorrand - @KapitaNNemoS: 

Fakt. I w jakich znaleziskach.

Ostatnio Zychowicz za...

źródło: comment_1673044561Ay7ELoO38iTZn5IcHbOSlB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KapitaNNemoS:

Co ciekawe, fajne są profile takich myślicieli. Tzn. nie wiem czy to ciekawe xD Właściwie to strasznie nudne i oczywiste, że przed wyświetleniem aktywności takiego @Buba30 już wiesz co tam znajdziesz ;)

Głosuje na konfederacje? Check!
Katol – no a jakże ;)
Coś tam #!$%@? o zboczeńcach i LGBT...
„Wyłącz TV włącz myślenie” xD

Przy czym nie twierdzę, że moja aktywność na wykopie jest jakaś... wzorowa lub poprawnie-myśląca. No nie.
Thorrand - @KapitaNNemoS: 

Co ciekawe, fajne są profile takich myślicieli. Tzn. ni...

źródło: comment_1673045285hKjstZnfOcfpTBFRb4Shtq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Thorrand:
W sumie uważam za mniej istotne kwestie światopoglądowe, bardziej martwie się o nastroje społeczne. Z jednej strony wydaje mi się, że mamy tak głeboko zakorzenione, że moskala bić to obowiązek i przyjemność, a z drugiej obawiam się, że w tym roku będzie przybierał na sile opór wobec Ukraińców. Przez zaszłości historyczne, przez uchodźców czy wreszcie przez samo zmęczenie tematem wojny. Podałeś przykład dość konkretnego ataku, mi wydaje się natomiast, że
  • Odpowiedz
@Thorrand: Gdyby nie wykop to nie dowiedziałbym się tylu rzeczy o sobie. W 2 lata zostałem już szurem, płaskoziemcem, onucą, a teraz putinowskim pieskiem. Y3bać ruskich, ale nie znaczy, że mam kochać ukrów, bo taka sama swołocz to jest. To jest taka patologiczna rodzina w której dziecko (Ukraina) chciało wyjść na ludzi, ale ojciec (Rosja) im na to nie pozwolili i teraz po powrocie ze szkoły ojciec #!$%@? dzieciaka za karę.
  • Odpowiedz
@KapitaNNemoS:

obawiam się, że w tym roku będzie przybierał na sile opór wobec Ukraińców. Przez zaszłości historyczne, przez uchodźców czy wreszcie przez samo zmęczenie tematem wojny.


Taaak. To już się dzieje. Przy czym uważam, że zaszłości historyczne to akurat przeciętnego Polaka gówno obchodzą, bo przeciętny Polak wie tyle o historii, co o Johnie Travoltcie.

Po prostu krzykacze wykorzystują historię do darcia mordy, i stąd może to wrażenie...

Na pewno Polacy #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@Thorrand: #!$%@? mam w ciebie gościu i w co zaglądasz. Widocznie masz takie smutne życie, że tylko patrzeć na inne ci zostało i oceniać ludzi z poziomu internetu. Dla ciebie to mogę być nawet gównem i powidłem, jakby o mnie tak myślała mama, to może bym się przejął.
  • Odpowiedz
@mrsopelek:

Ty #!$%@? jesteś? :D Leków zapomniałeś wziąć?

Przychodzisz tutaj i się żalisz, że wykopki źle Cię oceniają. No wcale im się #!$%@? nie dziwię xD
I jeszcze piszesz to w kontekście jakiegoś zjebusa.

Zamiast płakać i wierzgać możesz napisać, czy podoba Ci aktywność budy30, i hasła, jakie zamieszcza w serwisie, którego również jesteś użytkownikiem.
  • Odpowiedz
Jednak moim zdaniem, to putinowskie pieski, które uznały, że społeczeństwo powoli jest zmęczone tą wojną... Ukrainą... uchodźcami, więc mogą już bez skrępowania lizać Putina po jajach


@Thorrand: A nie można być zmęczony Urainą i ich wojną z rosją jak i samym putinem ? My co pomogliśmy to pomogliśmy, teraz niech się strzelają, jak była II WŚ to nam ktoś pomógł jak obiecał ? No właśnie
  • Odpowiedz
@MrPawlo112:

Można, oczywiście. Tylko czy hasła „Polska powinna zachowywać się jak Węgry” jest wyrazem zwykłego zmęczenia? Przy czym właśnie przeglądam aktywność tego Mireczka, i on jest zmęczony wojną od #!$%@? 24 lutego XDDDDDDDDDDDDDDDDDD bo #!$%@? ruskim przekazem od początku wojny. A pewnie i nawet odkąd założył tutaj konto XD
  • Odpowiedz
@Thorrand: Chłopie ja mam #!$%@? w jakiegoś bude30. Ja nie mam czasu, żeby czytać każdy wpis w przeciwieństwie do ciebie. Wchodzę tu w gorące z ostatnich 12h, przeglądam 2 strony i wychodzę. Ty tu zostajesz i bawisz się dalej w Detektywa Monka i se z palca strzelasz jak znajdziesz czyiś wpis, który ci pasuje do narracji.

Ja ci się nie żale, po prostu napisałem komentarz ze sarkazmem. Może dla ciebie trzeba
  • Odpowiedz
@mrsopelek:

No to jak Cię to wszystko #!$%@?, to po co zabierasz głos? :D
Gdzie tam sarkazm widzisz?
To nie był „komentarz do narracji / profil do narracji”... tylko cała aktywność jednego gościa, który od początku wojny sączy tutaj pro-putinowską narracje. Przykłady masz wyżej w formie screenów, byś czasem nie stracił swojego cennego czasu na szukanie tych treści XDD

Też nie jestem żadnym tropicielem zjebów. Wiem, że są tacy, którzy łykają
  • Odpowiedz
Można, oczywiście. Tylko czy hasła „Polska powinna zachowywać się jak Węgry” jest wyrazem zwykłego zmęczenia? Przy czym właśnie przeglądam aktywność tego Mireczka, i on jest zmęczony wojną od #!$%@? 24 lutego XDDDDDDDDDDDDDDDDDD bo #!$%@? ruskim przekazem od początku wojny. A pewnie i nawet odkąd założył tutaj konto XD


@Thorrand: Da się wyczuć w Twoich wpisach przesadną emocjonalność, ja już tak się ostudziłem z tematem że piszę czasem w google "kiedy koniec".
  • Odpowiedz
@MrPawlo112:

Da się wyczuć w Twoich wpisach przesadną emocjonalność


Fakt. Są rzeczy, które podnoszą mi ciśnienie niemiłosiernie xD No cóż – życie ¯\_(ツ)_/¯

Chcesz to pisz na mnie ruska onuca czy inne gówno próbujące ośmieszyć przeciwnika


No jeszcze nie napisałeś nic, co by na to wskazywało :)

PS: Według budy30 normalni ludzie chcą palić tęczowe instalacje artystyczne, a nienormalni ludzie tworzą je po to, by prowokować normalnych XD
  • Odpowiedz