Wpis z mikrobloga

City miało zdominować Chelsea bez składu i zrobiło to ale tylko przez 15min drugiej połowy szkoda bo jestem kibicem Chelsea od wielu lat i gdyby nie głupi skład jaki wystawił Harry Potter od początku to remis byłby tutaj minimum ale nie ma co filozofować bo to jego wykupili za 20mln nie mnie, boli jednak bo z takim city Chelsea w full składzie spokojnie by ich ograła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na jutro i sobotę taki kupon, martwi mnie jedynie japończyk bo popyryn wyjątkowo dobrze grał ostatnio z gironem początek miał słaby ale później ładnie odpalił ale giron ulany i w dalszych setach siadła mu skuteczność i nie biegał tak dobrze jak na początku, nishioka swoją powtarzalnością go zrobi o ile Australijczyk nie będzie tak dobrze serwował.

Real to nie ma co komentować kurs zdecydowanie za duży remis to max co żółta łódź podwodna może ugrać.

Karacajew w dobrej formie z meczu na mecz coraz lepiej serwuje jak głowa zagra to rozgoni holendra po korcie.

Miałem dołożyć jeszcze jeden fajny mecz ale musiałem zmieścić się żeby podatku 10% nie zapłacić.

Powodzenia!

#bukmacherka
Pobierz Sinc199 - City miało zdominować Chelsea bez składu i zrobiło to ale tylko przez 15min...
źródło: comment_1672957162wJQ5y4Ana146CgTMikvDx2.jpg
  • 3
@Qwerti69: Jakby Fritz miał formę z zeszlego sezonu to bym go grał bo hurkacz z berettinim dużo błędów robil ale ten fritz lubi sobie w takich turniejach na luzie podejść i przegrać, szczególnie że hurkacz może dobrze serwować dlatego nie pomogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)