Wpis z mikrobloga

Skoro do Nowej Zatoki wszedł wydział do przestępczości zorganizowanej, ten sam który zajmuje się też sprawą Iwony Wieczorek, mogłoby to oznaczać, że śledczy wykluczyli możliwość popełnienia morderstwa przez osoby spoza tego kręgu. Zatrzymanie Pawła, przedstawione mu zarzuty, mogą sugerować, że pełnił jakąś rolę w trójmiejskim półświatku. Czyżby Paweł zmiękł i na podstawie jego najnowszych zeznań, podjęto decyzję o przeszukaniu Nowej Zatoki? Może niedługo okaże się, że zostanie małym świadkiem koronnym. Oznaczałoby to, że mógł współpracować ze sprawcami morderstwa Iwony. Mataczenie, liczne kłamstwa w czasie przebiegu śledztwa i fakt, że był pierwszy do poszukiwań może sugerować iż jego rolą było to, by być jak najbliżej osób, które zaczną coś podejrzewać. A on mógłby szybko przekazać istotne informacje. To tylko moje domniemania ;)
#iwonawieczorek
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Menosas: Paweł i ta jego partnerla maja dwuletnie dziecko. Przedstawili zarzuty obojgu. Myślę, że mu delikatnie dali do zrozumienia, że wsadzą obydwoje za byle co a dzieciak zostanie bez rodziców. Może ten argument go ruszył. Myślę, że może coś wiedzieć, ale mógł się nie spodziewać, ze dojdzie do porwania/morderstwa a potem już go czymś szantażowali... W samym morderstwie/porwaniu czy jego planowaniu nie brał udziału imo.