Wpis z mikrobloga

Pamietajcie, ze aby byc postrzeganym przez kobiete jako czlowiek musicie miec MINIMUM 185cm wzrostu. Oznacza to, ze musicie byc wyzsi od conajmniej 75% mezczyzn. Dodajac do tego hipergamie, mozemy ta granice przesunac spokojnie do 80% (nie sadze ze wiecej szczerze). Podobnie jest z #!$%@?. Badania przeprowadzone na kobietonach sugeruja ze nasz #!$%@? musi byc wiekszy od co najmniej 75% mezczyzn aby byc "wystarczajacy". Do tego hipergamia, i mamy 80%. Nalezy pamietac ze sa to jedynie wartosci minimalne, a jako ze hipergamia #!$%@? kazdego dnia coraz szybciej, mozemy sie spodziewac ze za kilka lat widok chadow przedluzajacych sobie konczyny oraz powiekszajacych khutasa bedzie powszechny. Natura.
#przegryw #blackpill
  • 15
@awkaaoda: Ale z #!$%@? to niedorzeczność - jak już zauważyła co jej wsadziłeś to znaczy że ją zaliczyłeś, więc wygrałeś. Kto normalny dupczy dwa razy tę samą świnię?
@Bover: Nie mam kolegów ani dziewczyny, więc skąd mam mieć doświadczenie życiowe? Nie mam i nie będę miał. Swoją wiedzę opieram na forach internetowych i tym co piszą kobiety. Do tego dochodzą badania + statystyka
@awkaaoda: no to czemu się wypowiadasz na tematy, o których nie masz pojęcia?
Kobiety są zakłamane i zazwyczaj nie warto się tak na poważnie sugerować tym, co piszą w internecie.

Poza tym wzrost mężczyzny jest trochę jak cycki - wszyscy się zgodzimy, że większe są lepsze.
@RudyZibi: Tak i nie. Wzrost mężczyzny musi być min. 180-185. Poniżej tego nawet z mordą chada będziesz mężczyzną gorszego sortu. Mając te min. 180 cm liczy się o wiele bardziej morda niż wzrost 190 czy 200 cm.