Wpis z mikrobloga

#tegierozkminy

jak dobrze wiemy na wykopie jest sporo osob, niektorzy nawet z realnego swiata tu sie znaja, niektorzy juz wczesniej, niektorzy pozniej, a niektorzy dopiero sie poznaja. Jak wiadomo mozna tutaj trafic na swojego sasiada pedofila za sciany, jak i swoja kuzynke nierzadnice pokazujaca publicznie swoje wdzieki. Oczywiscie tutaj lubimy jednych bardziej, drugich mniej, powiedzmy takie niby przyjaznie, ktore nie raz sie przeradzaja nawet w malzenstwa czy inne realne rzeczy.

no i tutaj dochodzimy do mojej rozkminy, a co jezeli tutaj ulubiony/a wypokprzyjaciel/oka jest osoba ktora w realnym zyciu nienawidzimy, albo jedna z najmniej lubianych przez nas osob i jak na ironie losu na tym portalu wrecz przeciwnie i uwazamy ze to moglbyc nasz najlepszy przyjaciel czy nawet cos wiecej w przypadku roznej plci? no albo nawet i tej samej? oczywiscie nie wiemy ze ta osoba ktora tutaj darzymy tutraj sympatia jest ta sama ktora nie nawidzimy w realnym zyciu, ladny #mindfuck mysle :D
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porque: w życiu się tak zdarza, że kogoś lubimy... a potem przestajemy tę osobę lubić lub na odwrót - kogoś od pierwszego wejrzenia nie lubimy - a potem poznajemy i to się zmienia. Nie wiem czy ma to znaczenie, że dzieje się to internet-życie, a życie-życie lub internet-internet.
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: ale ja mowie raczej o takim czyms ze nie lubimy bo jest #!$%@?, i zrobil cos czego sie nie robi przez co tej osoby nie lubimy, bo np nas zdradzil czy ogolnie jak mowilem jest #!$%@?, oczywiscie tutaj od razu tego nie zauwazysz albo nigdy i fajnie sie wam smieszkuje, a tu potem wychodzi ze to ten #!$%@? ktory wisi ci kase, obrobil dupe, okrad czy sprzedal etc :D
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: a chyba ze tak, ja raczej mysle o osobie ktora cos nam zlego zrobila, i raczej kontaktu z nia nie mamy, no chyba ze przez to ze chodzi do tej samej pracy/szkoly czy mieszka gdzies kolo nas :D albo jakis kontkat ktory powiedzmy juz opiera sie tylko na czesc lub na spojrzeniu :D
  • Odpowiedz