Wpis z mikrobloga

#mecz #reprezentacja #pilkanozna

Dobra, dawać Nawałkę i jedziemy dalej. Miał czas wyciągnąć wnioski po 2018, gdzie się pogubił trochę w założeniach przez przegrany z Danią 4:0 mecz. Reszta była już wypadkową tamtego spotkania. Jest wolny, nie słyszałem żeby któryś kadrowicz źle się o nim wypowiadał, młodych też potrafił wprowadzać (vide Kapustka na Euro). Sam też był chętny do powrotu i ponoć nawet był prawie dogadany z Kuleszą przed barażami do MŚ2022, ale widocznie Kulesza wybrał CM na wypadek niepowodzenia i wydaje mi się nawet, że biorąc pod uwagę tę umowę do końca roku, to zwolnienie było wliczone w koszty. CM był jednym z niewielu którzy byli w stanie pójść na taki układ.
  • 6
@Jaszczurovsky: większość ludzi uważa że Nawałka osiągnął wielki sukces z reprezentacją na Euro,a moim zdaniem koncertowo #!$%@?ł ten turniej.Rak łatwa drabinka i rywale bez formy nie powtórzy się już nigdy.nie mówię że miał wygrać to euro,ale finał był w zasięgu.a jego prawdziwy kunszt zobaczyliśmy na mundialu.
@Fandolores:@r4x4: @Czarendze1r: Nie bardzo miałem wczoraj jak odpisać, a wypadałoby pociągnąć wątek i dać jakieś uzasadnienie.

Absolutnie nie uważam Euro w jego wykonaniu za jakiś absolutny masterpiece. Murarka po szybko strzelonym pierwszym golu z Portugalią nie powinna mieć miejsca. Trochę szczęścia ze Szwajcarią, ale to moim zdaniem pryszcz przyrównując to do fazy grupowej w Katarze. Fazę grupową przeszliśmy solidnie, bez fajerwerków. Na pewno nie podsumowywałbym tego turnieju źle. Na pewno