Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupiłem na stronie #notino #perfumy Very Good Girl Carolina Herrera i mam wrażenie że zapach bardzo szybko przestaje być wyczuwalny. Po godzinie na nadgarstku był ledwie wyczuwalny. Nie wiem czy to może być problem ale data produkcji na flakoniku to 2020r. Co mam zrobić, złożyć reklamację do notino czy poprostu taki urok tych perfum.
kargo89 - Kupiłem na stronie #notino #perfumy Very Good Girl Carolina Herrera i mam w...

źródło: comment_1671691964nEJz2J27ggXj8YYSTmeu5M.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kargo89: na forach pisza, ze ma raczej spoko trwałość i przecietna projekcje. To, ze sa z 2020r nic nie zmienia, a czesto(chyba nawet zawsze) im starsze tym lepsze perfumy, bo przed reformulacja, ktora zazwyczaj wiąże sie z oslabieniem parametrow.
Psiknij w inna część ciala, psiknij tez na kogos innego i ocen sam. Notino to legit strona.
  • Odpowiedz
@kargo89: coś w tym jest. Mi udało się zamówić z ich strony CH Good Girl w limitowanej edycji (złoty obcas) i też mam wrażenie, że zapach jest cholernie nietrwały w przeciwieństwie do np takiego testera z Douglasa, po którym potrafił utrzymywać się nawet do 2 dni i to po myciu jednym i drugim. Z Notino? Nawet nie godzinę.
  • Odpowiedz