Wpis z mikrobloga

Też macie problem z nagrywaniem za pomocą #geforceexperience w Kronikach? Przechwycony obraz jest strasznie ciemny, do tego dźwięk od czasu do czasu trzaska. Nie miałem podobnych problemów w innych grach. W zwykłym G2 niby obraz też jest trochę ciemniejszy po nagraniu, ale nie w takim stopniu, do tego nie ma problemów z dźwiękiem. Gram na domyślnym DX9, nie pobierałem DX11. Tutaj przykład jak to wygląda, kiedy chciałem nagrać pewien exploit, który się śmiesznie zbugował: https://www.youtube.com/watch?v=Sh9341uRW3Q
#kronikimyrtany
  • 5
  • Odpowiedz
@cooles: No dosłownie w każdej innej grze. W ciągu ostatnich 2 miesięcy przechwytywałem nagrania z Dishonored 2 i Disco Elysium i wszystko było cacy, we wrześniu przechwytywałem trochę z moda do Warbanda (Perisno), który też działa na DX9 i nie było żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@MathLord: Z Gothikami jest zawsze problem z ciemnością. Możesz to sztucznie rozjaśnić, ale wygląda to #!$%@?. Cóż jedyna opcja to wybór innego programu do nagrywania. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cooles: Właśnie sprawdziłem czy zmiana kontrastu / jasności / gamma cokolwiek daje. W trakcie przesuwania suwaków w grze była widoczna zmiana, na nagraniu już nie. Czyli przechwytuje na jakichś swoich ustawieniach. W G2 to samo, brak zmiany na nagraniu. Czyli to nie kwestia Kronik.
  • Odpowiedz