Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy @wolskiowojnie zdaje sobie już sprawe jak bardzo #!$%@?ł i że już jest pozamiatane. Mam wrażenie, że jest w takim momencie jak ten wilk z kreskowki, który wybiegł poza przepaść, ale dalej biegnie w powietrzu.

Teraz Wolski zobaczy co to znaczy mieć nieprzychylna sobie spolecznosc.

Po 1 - mniej deali, zadna marka nie chce być w otoczeniu kogoś kto jest jechany jak pies. Na pewno żadna powazna, wiec zostają krypto platformy itp, co swoją droga obniza jego wiarygodnosc

po 2 - śledzona bedzie kazda jego "przepowiednia". Przy najmniejszej wyjebce bedzie to naglasniane. Utrata wiarygodnosci.

Mam nadzieje, że to będzie nauczka dla innych twórców, że nie można być chciwą hieną. Nie można ignorować spolecznosci w imię pienędzy.

r.i.p

#wolski
  • 5
@kalosz_zaglady: nie wiem dlaczego oceniacie wszystko przez pryzmat wykopu, ma tyle samo subskrypcji co miał, wejdz sobie chociazby na filmik ostatni u zychowicza to setki komentarzy co sie zachwycają naszym przenikliwym wojskowym geniuszem, kasa z patronajta leci, ksiązka sprzedazowym sukcesem, a że boli go tak bardzo krytyka wykopu to tylko swiadczy jakim jest karłem dosłownie i w przenośni
@kalosz_zaglady: oby tak było, najśmieszniejsze, że gość jest tak niekompetentny, rzuca tak losowymi predykcjami, że pół wykopu równie dobrze mogłoby siedzieć przed kamerą i #!$%@?ć głupoty i na to samo by wyszło, i za każdym razem próbuje zgrywać insajdmena co ma potwierdzone info od wyjadaczy wojennych czy innych specjalsów, a potem prawda się okazuje inna dokładnie o 180stopni xDD i z takiego losowego #!$%@? zarobi sumarycznie pewnie bańke w rok, żyjemy