Wpis z mikrobloga

Kaszel dusi od 5 dni tak że się spać nie da, dzisiaj trzecia z rzędu całkowicie nieprzespana noc, bo kładąc się od razu zaczynam ostro kaszlec. Jakie macie sposoby żeby noc bezsenna szybko zleciała?

Swoją drogą dzisiaj internista z medicover powiedział mi że w sumie to gardło wygląda dobrze i w płucach nic nie słychać. Niech to powie narzeczonej która 3 noc z rzędu będzie budzona co chwilę moim chyrlaniem xd już brzuch o głową z bólu odpadają przy każdym kaszlnięciu, nie wiem, wg lekarza jestem zdrowy a ledwo żyję. Przepisał mi tylko lewopront.

#nocnazmiana
  • 15
  • 0
@little_muffin wiesz no idziesz do takiego jaki ci wskoczy w apke bo odświeżasz aż cudem ktoś odwoła i szybko rezerwujesz ( ͡º ͜ʖ͡º) z tego co mówił to rozrzedza wydzielone. Na razie wziąłem dwie dawki ale zero efektu, może za wcześnie. Mam thiocodin na chacie ale raczej nie będę brał bo się nie znam
@excelfinance: brzmi jakbys mial suchy kaszel to co tam rozrzedzac. Wez jutro rano se skocz na nfz... Niech Ci przepisza cos normalnego. Sen cie szybciej wyleczy.

Thiocodin spokojnie mozesz brac. Tylko nie lacz sobie obu lekow. Odczekaj az ten pierwszy przestanie dzialac.
@excelfinance: Nocny kaszel, huh? Całkiem popularne w tym roku - doraźnie weź landrynkę albo inny twardy cukierek do possania, jeśli nie masz pastylek żadnych.

Acodin jest chyba bez recepty, ja bym się po paru nocach przeszła do apteki po prostu, bo można szału dostać po kilku dobach, człowiek jest nie do życia... zaaaraz, masz thcodin?, to to samo. Bierz i wyśpij się wreszcie.
@excelfinance: tego syropku nie znam, nie używałam ale po opisie sądząc, powinien przyhamować kasłanie.

Przeziębieniowo to dość dziwny rok, z jednej strony nie ma jakiegoś masowego chorowania, z drugiej, jak kogoś dorwie, nie może się przez miesiąc wygrzebać, bo ciągle nawraca kaszel z bólem głowy/zatok, choć bez gorączki czy podobnych objawów.