Wpis z mikrobloga

W tym momencie jestem w stanie zagłosować na jakąkolwiek partię która jest przecina tym ćwiczeniom, nawet jak dostaną poparcie rzędu 0.01% i nie obchodzi mnie argument "zmarnowania głosu, bo się i tak nie dostaną". Szkoda, że Libertarian pewnie nie będzie na listach wyborczych, bo to jest prawdziwa wolnościowa partia, a nie "Wolności nie chodzi o wolność tylko o partię Wolność tj. Korwin".

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #neuropa #wojna #bekazkonfederacji #libertarianie
Pobierz Qlien - W tym momencie jestem w stanie zagłosować na jakąkolwiek partię która jest pr...
źródło: comment_16706808927HnIW5zluvuokYamPP63DV.jpg
  • 12
@lucky_leo: dla mnie pierwszeństwo ma wolność osobista, oczywiście w granicach rozsądku i na tę chwilę nawet lewica i razem zdradza te wartości, mimo że tak pięknie krzyczą o prawach człowieka, a okazuje się że prawa człowieka tak ale *z wykluczniem mężczyzn.

Co do podatków to ja jestem w stanie zaakceptować podatki takie jakie mamy, nawet wyższe, byleby ludzie byli w miarę bogaci i ich było na nie stać i te podatki
@Qlien: Moim zdaniem to zależy od sytuacji. W państwach wysokorozwiniętych wysoki fiskalizm wydaje się mniej przerażający od zamordyzmu obyczajowego. Natomiast w państwach biednych, albo rozwijających się, nic ci nie da wolność osobista, bo i tak na nic cię nie stać i zajmujesz się zabezpieczeniem podstawowych potrzeb egzystencjalnych tyrając w niewydajnym, państwowym kołchozie.

Natomiast ja w przypadku braku partii libertariańskiej najchętniej zagłosowałbym za jakimkolwiek ugrupowaniem, które gwarantowałoby rozliczenie polityków PiS-u z łamania
@smallboobslover: patrzę na ich stronę i jestem sceptyczny co do postulatu "Opowiadamy się za prawnym uznaniem związków partnerskich" zamiast równości małżeńskiej bo śmierdzi mi to ukrytym konserwatyzmem zaściankowością i jakimiś męczącymi poglądami, bo w dzisiejszych czasach brak równości w tym temacie nie ma sensu, chyba że nie bo nie. Poza tym coś rzadko się udzielają na mediach społecznościowych.
@Qlien: no ale bardziej pragmatycznie z podejściem do prawa, obecnymi możliwościami i poparciem ludzi co jest bardziej prawdopodobne do ustalenia?
Może w młodzieżówkach więcej się dzieje. Trochę sądy ich blokują z zarejestrowaniem.
Poza tym czy w libertarianach jest cezary? Dobrze pamiętam? Jego wpisy na innych grupkach jak NS już mają swój kult nazwany 'cezary moment' xd