Wpis z mikrobloga

To zabawne jak toksyczne jest środowisko przegrywow na wypoku.
Gdy tylko pojawil się problem powołań to wykopowe spdoxy odrazu znalazły sobie wroga zastępczego w postaci kobiet lol
Zamiast uderzyć pięścią w stół i wyjsc na ulice albo zorganizować jakiś inny protest to wylewają swój jad w kierunku kobiet.
Przeszło wam przez myśl, ze wasz wróg jest w innym miejscu czy wasze mózgi już do końca zalały się sami wiecie czym?
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy #neuropa #przegryw
  • 11
@Notes: biorac pod uwage sytuację na rynku matrymonialnym czyli brunet, bogaty, wysportowany, >185, ruchanie sie na erazmusie z kazdym hindusem lub murzynem. Wysokie socjale 500+. Alimenty i wygrane sprawy rozwodowe i na dodatek pobor, to nie jest wyimaginowany wrog
  • 0
@Zachary92_: Nie do końca rozumiem o czym mówisz. Ja obracam się w środowisku kobiet dla których kariera jest priorytetem. Każda z nich ma tez różnorakie hobby i się doskonale spełnia życiowo (o dziwo większość bez bombelka)
  • 0
Jesteś kolejnym frajerem co zachęca do jakiś protestów daj przykład.


@MedrzecInternetu: zachęcam do protestów? Nigdzie nie napsialem ze popieram szkolenia albo ze jestem przeciwny. Jakieś urojenia? Takie rzeczy się leczy :]
Sam zrobiłem zetke w 2005 roku. Uważam ze to było bardzo fajne 9 miesięcy. Może dlatego ze byłem w bardzo specjalistycznej jednostce gdzie nie trafiała patola bez szkoły. Tak czy siak nie uważam ze wojsko to coś strasznego.
Ale uważam,