Wpis z mikrobloga

Wiecie, ja autentycznie zaczynam wierzyc w teorie, że Nibemben to krypto gej. Załóżmy, że mieszkacie z bratem od wielu lat i bardzo się lubicie, nagle z powodu kłótni brat wyprowadza się gdzieś. Czy będzie wiem smutno? Pewnie tak, ale nikt by tak nie płakał, lamentował, groził bratu tylko z powodu wyprowadzki. Mi reakcja Nibembena przypomina reakcje bardzo zaborczej kobiety, kiedy parter ją opuści. Najpierw taka kobieta płaczę i próbuje wziąć na litość, potem grozi, że sobie coś zrobi, a na koniec wygraża tobie, jak 2 poprzednie sposoby nie działają.
#kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek On po prostu boi się samotności. Podobno dawniej, gdy był sam, spał przy włączonym świetle. Pamiętajmy, że to jest chory człowiek, który ma naprawdę ciężkie jazdy pod garem. Racjonalnie myślącą osoba nie może tego ot tak pojąć.
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek: Konon całe życie mieszkał z kimś i po prostu nie wytrzymuje w samotności, głowa zryta i tak to działa, przecież łoś czy geremek poza tym, że mieli pomagać to najważniejsze dać mu psychiczny spokój, że ktoś z nim jest. Gdyby on był alkoholikiem to natrzepany poszedłby spać i tyle a tak siedzi i #!$%@? wie jakie tam myśli się tworzą
  • Odpowiedz