Wpis z mikrobloga

Tomek o Tomie: "Nawija im makaron na uszy, a potem się z tego cieszy" - bardzo trafnie.
Ekipa z glampingu wreszcie zaczęła zauważać zachowanie Toma i komentować to. Nabijają się z kogucika w kurniku, który wydaje rozkazy i nadyma się.
Ja nie mogę patrzeć na Toma, a jeszcze bardziej go słuchać. "Moja willa, mój jacht, będziemy zimą leżeć przed tym kominkiem i pić wino" - no debil. Zakompleksiony, pusty narcyz, który raczy kobiety pustosłowiem i interesuje się tylko macaniem ich. Tanie gesty, marne poczucie humoru, ego nadmuchane do granic wytrzymałości.

Mina Toma, gdy dziewczyny robiły show przed Tomkiem. :D Komentarz, że to jest "too much" i jego oburzenie, złość, że kobiety tańczyły dla innego faceta.
Sposób, w jaki zrugał Natalię za zbyt wyzywający strój pokazuje, jaki z niego hipokryta i toksyk. Potraktował ją jak szmatę. Typ budzi we mnie obrzydzenie.
Żal mi Natalii, która się zauroczyła w kimś, kto nie zasługuje na jej uwagę. Pozwoliła sobie ściągnąć majtki, chciała być seksowna i uwodzicielska, a ten tchórzliwie i po gówniarsku ją odrzucił.
#40kontra20
  • 3
  • Odpowiedz
@heheszka2: ufff nareszecie Lowelas wpada w dołki które pod innymi kopie,
wychodzi z niego ten prawdziwy charakterek liska bazyliszka - narycyzowo-szambowe zasady ,,ja mogę w wam wara dobrze się bawić'' ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°),ubawiłam się nieźle widząc jego #!$%@? i wściekłość
tak trzymać ekipo
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: Dokładnie. Skrzywdził tą dziewczynę, mimo że wiedział co ona czuję do niego. Natalia musi go bardzo kochać, że poświęciła swoją reputację, płaszcząc się przed nim(masaż bez gaci, plan odwiedzenia go w łóżku) , a później w ogóle rozmawiając z nim, krótko po tym jak ją upokorzył. Prawnik bez logicznego myślenia to chyba kiepski prawnik.
  • Odpowiedz