Wpis z mikrobloga

Przez chwile byłem w szoku czytając komentarze (głównie na twitterze, choć również tu na wykopie) broniące Mlekozyniaka. No bo przecież nie da się wybronić kompilacji jego the best of hiciorów, po prostu się nie da. A potem sobie przypomniałem jakie tłumy podążały za Hitlerem, Stalinem czy Kaczyńskim i już ziobro zdziwienia.
#nitro
  • 6
@yolow71: W sumie dałoby się to wybronić, użył dość słabych argumentów które w większości delikatnie przycinając kontekst ( o 2-5%) jesteśmy w stanie przemienić na w miarę neutralnę, zrzucić odpowiedzialność na innych i tak do skutku. Np. wyzywanie dzieci na Ome.

Jakich dzieci? Tam nie powinno być żadnych dzieci:

6. Age restrictions

To use our service, you must be considered an adult (be of the age of majority) under your country's
Jakich dzieci? Tam nie powinno być żadnych dzieci:


6. Age restrictions

To use our service, you must be considered an adult (be of the age of majority) under your country's laws.

If you are considered a minor in your country, under no circumstances should you use our service, even with your parent's or legal guardian's permission or supervision.

If you see a child in the video chat, please send a complaint to
@twojstarylgbtq: wybacz ale nie. Jak chcesz aby dziecko wyszło, to zgłaszasz i wychodzisz z chatu, a nie wyzywasz.
Jak przejedziesz człowieka na jezdni, to nie unikniesz kary tłumacząc się "no ale tam nie powinno go być, przejechałem go aby dać przykład innym".
@ciemny_kolor: Odpowiedzialności karnej tak nie wytłumaczysz, ale pr'owo twój przykład jest idealny. Poczytaj komentarze pod artykułami o potrąceniach. ( ͡° ͜ʖ ͡°). To było jak już mówiłem pisane longiem w 20s, z pewnością znalazłbyś lepsze wytłumaczenie na wyzywanie tych dzieci.
@twojstarylgbtq: no to pr-owo skończysz jak Wersow. Przed dziećmi i w przypadku Nitra- przed ludźmi popierającymi toksyczne zachowania- wybielisz się instant ale w oczach kogoś starszego wyjdziesz na debila tylko. Takie moje zdanie ¯\_(ツ)_/¯