Wpis z mikrobloga

Szambo wybiło a największe gówno to gruby bajerant. Grubas chciałem najwięcej dla sztabu, bo by przytulił większość pieniędzy a taki fizjoterapeuta to by dostał 5 tysięcy z łaski czesia. No i wszystkie te borki, od razu zaczęły atakować Robercika, że to wszystko jego wina xd Grubas do wywalenia, nie potrafią prowadzić reprezentacji, nie potrafi gadać z mediami, szatnia jest przeciw niemu, po co takie coś istnieje? To jest cyrk, takie rzeczy to się dzieją w Afryce, kulesza też do zwolnienia jak te wszystkie piechnicznki z PZPN, beton #!$%@?, rak polskiej piłki.
#mecz #reprezentacja #antygrubasclub
wfyokyga - Szambo wybiło a największe gówno to gruby bajerant. Grubas chciałem najwię...

źródło: comment_1670339291gcSd0SdalxgrgRLk4Ymmrl.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@wfyokyga: a jak dla mnie to ta kadra jest warta grubasa, dobrali się idealnie. Dzisiejszy ich przylot i zlanie kibiców którzy na nich czekali sprawiło, że nie chce żeby w ogóle przeszli eliminacje na euro w Niemczech żebym nie musiał znowu takich przykrych scen oglądać. Ta afera o podział hajsu którego jeszcze nie zobaczyli na oczy, afera z rodzinami zakwaterowany mi tuż obok, jakieś to wszystko się zrobiło obojętne dla mnie
  • Odpowiedz