Wpis z mikrobloga

@niemampsa: dla niektórych tak, bo przecież ci wyżej piszą że piłkarze z poważnych klubów w ogóle by ręki nie przyłożyli do podziału ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe akurat włączyłem wczoraj program Łukasza Wiśniowskiego i on w pierwszych zdaniach już zastrzegał, że piłkarze żadnej premii nie chcieli.

  • Odpowiedz
  • 0
@niemampsa przeglad sportowy dał info od anonimowego informatora podczas gdy Wlodarczyk podpisał się wlasnym imieniem i nazwiskiem. Druga rzecz, logicznie że starszyzna zarabia znacznie lepiej niż to co dostaje.
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: ja nie kumam gdzie tu jest problem, komiczna jest tylko klasyczna awantura o pieniądze :).
Podział nagrody podstawa + bonus za realny wkład jest chyba najbardziej uczciwy.

@Dariel: Informację w Przegląd Sportowym podał Filip Zieliński - też podpisał się własnym imieniem i nazwiskiem.

Druga rzecz, logicznie że starszyzna zarabia znacznie lepiej niż to co dostaje.


co ma piernik do wiatraka, tam prawie wszyscy zarabiają więcej, nic tu logicznego nie
  • Odpowiedz
@niemampsa: ty, ja nie mamy problemu ale jak środowiska piłkarzy słyszą, że oni mogą na tym stracić wizerunkowo to potem wychodzi 5 wersji tego samego zdarzenia, bo każdy chce być czysty w oczach żądnej krwi gawiedzi. Gdyby sprawa nie ujrzała światła dziennego to pewnie każdy piłkarz przyjąłby swoją działkę i zrobił co chce.
  • Odpowiedz
  • 0
@niemampsa tak, podał ale powołał się na anonimowe źródło xD studiowałem dziennikarstwo, stazowalem w radiu i gazecie, często slyszac że jak podajesz niesprawdzona plotke mowisz, ze masz informacje z anonimowego źródła. Natomiast Wlodarczyk, według tego co napisał, powiedział że to on to słyszał. To jest duza różnica.
  • Odpowiedz
@Dariel: Tomasz Włodarczyk też powołuje się na anonimowe źródła, jeżeli ten tekst miałeś na myśli.

Część zawodników chciała podziału ze względu na udział minutowy w meczach. Jak słyszymy z kilku źródeł wewnątrz drużyny, takiej opcji sprzeciwił się jednak Robert Lewandowski. Wbrew pojawiającym się informacjom, kapitan przekonywał do solidarnego podziału z uwzględnieniem zawodników rezerwowych, a nie w oparciu o rozegrane minuty. Ostatecznie grupa zawodników doszła do porozumienia.


https://www.meczyki.pl/newsy/michniewicz-straci-posade-po-aferze-wokol-kadry-nowe-fakty-w-sprawie-gigantycznej-premii-nasz-news/201696-n
  • Odpowiedz