Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #pytanie #opinie #kiciochpyta Tracer Zonda - nie wiem czy ten sprzęt jest taki lipny, czy po prostu nie doceniam poziomu realizmu jaki mi zapewnia bo to jest chyba #!$%@? jakieś BezwypadkoweAutoZKomisu Edition - mocy brak (bo przepustnica gazu się kończy na 75-80%) idealnie to imituje jazdę autem z walniętym turbo, przepływką, membraną od gazu, zapchanym filtrem paliwa, pompę paliwa na wykończeniu, hamowanie podobnie i to tak skokowo - jak pokrzywione tarcze hamulcowe albo guz na oponie i ściaga trochę w prawo - brak geometrii bo szyna od wąskotorówki zamiast podłużnicy trochę krzywo dospawana.

TRACER #!$%@? MISTRZ REALIZMU
Josif6969 - #pytaniedoeksperta #pytanie #opinie #kiciochpyta Tracer Zonda - nie wiem ...

źródło: comment_gJQoFFENDPBTmP1YJ1BnACdHocE44HFJ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Josif6969: posiadam od Świąt 2010, świetny sprzęt - pancerny, przeżyła wiele upadków z biurka, super FF, mega dobrze leży w dłoniach. Minusy to malutkie łopatki i brak sprzęgła, ale za tą cenę, to i tak chyba najlepsza opcja. Ponad 3 lata intensywnego upalania w RBR i F1, poczawszy od 2010 do 2013 i działa bez zarzutu. :) Jak kierownica, to tylko Logitech.
madmen - @Josif6969: posiadam od Świąt 2010, świetny sprzęt - pancerny, przeżyła wiel...

źródło: comment_cZAHlRksbMbm3JN8OqS8gVL7dHBWMYuc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@madmen: A ja swoją posiadam o Świąt 2013 - cały miesiąc, żadnego upadku, a wspominałem, że lepiej nie odpalać wibracji bo klawisze padowe się same klikają? Logitech GT to bardzo solidny sprzęt i w ogóle marzenie, ale ma jedną wadę - cena.... ale chyba warto dołożyć i darować sobie zabawę z narzędziami do kalibracji których sam Tracer też nie raczył udostępnić.
  • Odpowiedz