Wpis z mikrobloga

Człowiek od 2006 roku kibicuje Barcelonie zakochał się w tej magicznej piłce. Przez ten okres czasu stałem się człowiekiem co zaczął nienawidzić antyfootball i stawianie autobusu jakie serwował przeciwko Barcelonie Mourinho/Simeone itp.
By nadszedł 2022 i Czesiu Michniewicz serwuje mi takie coś w Polskiej reprezentacji i jak tutaj odczuwać radość z gry i tego awansu gdzie jestem kompletnym przeciwnikiem takiego stylu to jeszcze musisz liczyć na łaskę Argentyny i Arabii.
#mecz
  • 11
@kamil-talaga-18 tyle że Chelsea umiała robić prawdziwy off , gdzie napastnicy chcieli płakać z rozpaczy z bezsilności a tutaj dziury były takie że piłka przechodziła gdzie chciała, tylko fart albo kod symulacji
@kumulunga takie było założenie, i moim zdaniem wyszło jako tako. Przed meczem chyba każdy 0;2 brałby z pocalowaniem ręki, tym bardziej że można było przewidzieć że wszystko rozstrzygnie bilans
@kamil-talaga-18 bo to stylowe raczej być nie miało, tylko skuteczne xD chyba każdy wiedział, że wszystko rozstrzygnie bilans bramek, i założenie było aby nie stracić ich zbyt wiele co jak się okazuje poskutkowało.
@kamil-talaga-18 odpuścili czy nie, wolę awansować po brzydkiej grze autobusem, niż wyjść z ofensywnym nastawianiem i dostać w #!$%@? 5-1. W przeciwieństwie do mnie chyba nikt w naszej kadrze nie patrzy przez rozmowę okulary, i nie grał żeby wygrać tylko awansować