Wpis z mikrobloga

Jak zacząć grać w #leagueoflegends ?
Grałem kupę lat temu (6+), a teraz chciałem popróbować i vs AI idzie dobrze, ale to bez sensu - wybieram blind pick normal i awantura, że nie potrafię grać (no shit sherlock - niektórzy przeżywają jakbym do rankeda w masterach dołączył). To gdzie można sięnauczyć i gdzie potrenować? Nie znam nikogo grającego w LoL żeby sobie złożyć drużynę przy piwie i przegrywać bez stresu.
  • 16
@Uzytkownikportaluwypokpeel: @Tasanga: ale ja mam konto L34 czy tam 35 swoje. Kupować nie chcę kont - bez sensu. Właśnie bardziej to szukam rozwiązania jak grać blind picki bez wkurzania ludzi, że się nie potrafi grać. Da się? Czy wszyscy tam już "smerfują" teraz? Może lepiej grać rankedy, bo w niskiej lidze grają nuby jak ja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamillus: Masz stare mmr jeszcze (nie mam pojęcia jak to możliwe po tylu latach)
Zagrasz kilka gier i szybko się wyrówna poziom z innymi
@Snurq: o dzięki - a gdzie to sprawdzać jakie mam MMR? ;) kompletnie mnie to nigdy nie interesowało - grałem sobie dla rozrywki, a teraz tak jak wyżej - mało mnie przejmuje czat, a bardziej to, że mogę psuć rozgrywkę tym, któzy chcą grać na poważnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamillus: niestety nie da się, ale strony np op.gg symulują wartość mmr na podstawie doboru przeciwników, ale to chyba działa tylko na rankingowych grach