Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie dunk high retro i mam bardzo duży problem przy chodzeniu - buty zginają się na zaznaczonym miejscu, co utrudnia chodzenie, trochę nawet boli i ewidentnie psuje buty, bo po kilkunastu godzinach użytkowania już widać ślady

Czy ja po prostu nie umiem chodzić, czy coś jest serio nie tak i jeśli rzeczywiście, to czy da się to jakoś zniwelować? Jakieś wkładki czy coś? Zawsze chodzilem w butach pokroju ultra boostów, więc inny materiał i wykończenie przy palcach to też się zastanawiam

Rozmiar jest raczej dobry, but po włożeniu pasuje elegancko a przy po kilku krokach jest dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakieś pomysły?

#nike #buty
0000000000 - Kupiłem sobie dunk high retro i mam bardzo duży problem przy chodzeniu -...

źródło: comment_1669644123hlzATpQMtt3xJrI1bvcUYJ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@fiddle: To co powiedzieć o jordan 4 retro, które #!$%@? odpryskują farbę z air systemu a kosztują 1000$ skąd wiem? Bo mam. Wiec to to jeszcze dobry materiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Boczq551: Ogólnie to nie jestem specjalistą, ale miałem fazę kilka miesięcy oglądać filmy o butach np. rose anvil i się zdziwiłem jak źle mogą być zrobione drogie buty :)
  • Odpowiedz
@fiddle: Wygoda jest 10/10 ale jeśli chodzi o wizualny wygląd to tragedia jesli chodzi o podeszwę i farbę na niej do reszty się nie mogę przyczepić bo mimo upływu 10 lat nie patrząc na ww podeszwę wyglądają świetnie
  • Odpowiedz
@fiddle: Wszystkie drogie buty maja coś takiego, że przy drobnostce maja się #!$%@? ale maja wyglądać i być wygodne od nowości i dlatego wróciłem do zwykłych air force ew jordany 1 czy janoskie albo vansy
  • Odpowiedz
@Boczq551: Ja to jestem bardzo pragmatycznym człowiekiem, więc raczej jakieś vansy, airmaxy itp. Wygoda i użyteczność, ale absolutnie rozumiem ludzi, którzy kupują wyjątkowe obuwie czy właśnie z serii limitowanych czy robione na zamówienie. Zwłaszcza, że zazwyczaj służą one nawet po kilkanaście(dziesiąt) lat :)
  • Odpowiedz
@fiddle: Powiem szczerze air maxy 90,1,270,95,98, vapormaxy zawsze służyły dobrze i wygodnie. Co do wyjątkowych, limitowanych czy tez jak pewno niektórzy nazwa je tymi z wyższej półki bo ich stać mam zadanie takie, że są opłacalne gdy je kupisz i trzymasz w kartonie na resell nic więcej.
  • Odpowiedz
@Boczq551: A przerobiłem jordany 4 thundery, torro bravo, military blue czy XIII he got game, XI concord, 3 white cement i black cement, 1 banned - które gorzej wypadły niż zwykle 1 black cat
  • Odpowiedz