Wpis z mikrobloga

@RudyZibi myślę szczerze że Ronaldo nie pali nie palił i nie zapali, gdyby były to tylko potrzeby wizerunku a w bez kamer i fleszy by walił browca ze szlugiem i stekiem to by nie doszedł tam gdzie jest
  • Odpowiedz
@quaz2020: ale o czym ty pieprzysz xD? Mowie po prostu ze bardzo możliwe, ze ta jego dyscyplina nie jest tak silna jak kreuje to on sam i media. Nie wiem jak tępym trzeba być aby nie potrafić tego zinterpretować
  • Odpowiedz
@RudyZibi nie wiem jak tępym trzeba być żeby nie zrozumieć tego co napisałem. Że to nie kreacja a fakty że Ronaldo nie pali a ty pytasz czy Ronaldo nie może zapalić? Nie, nie może bo by nie był tam gdzie jest. Rozumiesz choć trochę?
  • Odpowiedz
@quaz2020: jesteś imbecylem? Ja mówię, ze bardzo możliwe ze od czasu do czasu sobie pozwalał na więcej. A ty odwracasz kota ogonem. No z pewnością jedna paczka fajek wypalona w przerwie między sezonami zrujnowała by mu formę xD
  • Odpowiedz
@RudyZibi XDD nic nie kumasz widzę więc nie będę dalej w to brnął. Pewnie nie masz pojęcia o prawdziwej dyscyplinie sportowej i sam jarasz szlugi przed komputerem całe życie.
  • Odpowiedz
@quaz2020: ty za to masz xD pewnie jesteś typem osoby która kupuje książki o samorozwoju i bierze zimne prysznice oraz wstaje o 4 rano xD wśród sportowców jest więcej obłudy niż myślisz co nie oznacza, ze są bardziej zdyscyplinowani od przeciętnego Kowalskiego o czym świadczą choćby ich sylwetki.
  • Odpowiedz
@RudyZibi sportowcy a wybitni sportowcy to nie to samo. Cristiano jest wybitny mimo że go nie lubię to muszę mu to przyznać. A szlugi to sobie może palić Szczęsny xD
  • Odpowiedz