Wpis z mikrobloga

Uwaga ankieta! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ile jeszcze razy wykopu nabiorą się na fake newsa, ze Depp wraca do filmu Piraci z Karaibow? xd


podomka - Uwaga ankieta! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ile jeszcze razy wykopu nabiorą się na fake n...

źródło: comment_1669293150jJHmzIV11leTjVO0kmRKye.jpg

Pobierz

Ile jeszcze

  • 1 0% (0)
  • 2 2.7% (1)
  • 3 2.7% (1)
  • Do jego śmierci 21.6% (8)
  • Nawet po jego śmierci 56.8% (21)
  • To był ostatni raz 16.2% (6)

Oddanych głosów: 37

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@moods: Xd wczoraj około 15 czasu polskiego zaczęły się pojawiać te plotki. 14h temu DailyMail napisał, ze to informacja nieprawdziwa.
  • Odpowiedz
Xd wczoraj około 15 czasu polskiego zaczęły się pojawiać te plotki. 14h temu DailyMail napisał, ze to informacja nieprawdziwa.


@podomka: czyli z automatu wierzysz w to co jest wygodne w twojej wersji świata. #!$%@?
  • Odpowiedz
Xdd przecież ten fake News zawsze pojawia się jak jest głośno u Amber


@podomka: jakoś wczoraj tego nie dementowałaś. Dopiero dziś zaczęłaś sikać ze szczęścia i wypisywać wszędzie, że angielski pudelek wrzucił info że to jednak nie prawda. Oj poziomka poziomka.
  • Odpowiedz
  • 0
@moods: A po co miałam się zajmować takimi plotami? Wczoraj (wczensiej) pojawiły się dokumenty do apelacji Amber i ludzie mieli 130 stron do przeczytania. Szum wokół Amber > fake News odnośnie Deppa. Zawsze to samo xd
  • Odpowiedz
A po co miałam się zajmować takimi plotami? Wczoraj (wczensiej) pojawiły się dokumenty do apelacji Amber i ludzie mieli 130 stron do przeczytania. Szum wokół Amber > fake News odnośnie Deppa. Zawsze to samo xd


@podomka: rozumiem, że byłaś tak zajęta czytaniem 130 stron dokumentów do apelacji że aż nie odpowiedziałaś na moje pytanie.
  • Odpowiedz