Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Toz to nudne jak cholera, dopiero przy ostatnich 2-3 odcinkach jakiś tam poziom pokazało. Tak przewidywalny ze #!$%@?, po dwóch odcinkach już oglądałem na zasadzie. "a to znów to" " aaa ziew". cały czas jeden schemat klepany, napchane wątków nie wiadomo po co aby tylko przedluzyc męki. Skrócili by to i zrobili normalny film to jeszcze by uszło
Oczywiście wątek gayów musiał być i kuhwa jak zwykle do niczego nie prowadził xD


@Mega_Smieszek: A do czego twoim zdaniem powinien prowadzic wątek gejów, aby był satysfakcjonujący? xD Ta para miała swoją historie, która łączyła się z historiami innych na statku. Ludzie nie chcieli generalnie na tym statku być, niektórzy posiadali fałszywa tożsamość, niektórzy kogoś zabili i ciążyło to na nich. Wg mnie właśnie tutaj był pokazany zupełnie normalny wątek z
@J0seArcadioMorales

"Płyną sobie statkiem zapominalska ruda, Chinka udająca Japonkę, dwaj geje, z których jeden udaje księdza, Murzyn i Polak. Jest też trzeci gej, ale on się waha, bo jego mama jest religijną fanatyczką i w ogóle ma nie po kolei. I tak sobie płyną, a Polak sypie węgiel do kotła i co jakiś czas przerzuca wajchę, która się zacina. W końcu spod lady wychodzi chłopiec-niemowa i płacze. Dla miłośników piramid jest piramidka;
@Mete: czy ty oglądałeś ten serial, czy tylko opis fabuły i przejrzałeś obsadę? Murzyn jest francuzem, który służył w Legi Cudzoziemskiej. Generalnie Francja, to nie USA i czarnoskórych traktowano lepiej. To pierwsza sprawa. Druga, to że on dostał się na statek nielegalnie, a nie że miał bilet. Nawet była scena, że dostał za to oklep od załogi i wrzucili go do czegoś w rodzaju więzienia. Odnośnie "gejozy" to właśnie było wiernie
Serial mnie wynudził kosmicznie, op wyżej ma racje w postaci 2h filmu było by świetne
Szanuje tylko za nawiązanie do twórczości wielkiego Walaszka i odcinka kapitana bomby " Titanis " i sceny "chłopiec z dolnego pokładu"
@Mega_Smieszek: Jak na razie wydaje mi się, że #dark był jednak lepszy i miał lepiej splecione sezony ze sobą.
W tym sezonie 1899 wszystko jest wyjaśnione poprzez to co tam się stało, co powoduje że odcinki 1-6 są praktycznie do wyrzucenia bo XXXX.

Nie mniej jednak, czekam na kolejny sezon ^_^
no i ofc murzyn też, #!$%@? że w tamtych czasach to prędzej by wyciągał życiówkę na polu bawełny niż bujał się statkiem międzykontynentalnym xD


@Mete: Już Ci prawackie #!$%@? przeżarło mózg. W Europie nie było za bardzo rasizmu, a już na pewno nie w rozumieniu amerykańskim. U nas był bardziej klasizm, chłopi vs szlachta. Znaczenie miało urodzenie/majętność, a nie kolor skóry. A Murzyn w w legii cudzoziemskiej w XIX wieku? No