Wpis z mikrobloga

1. Czy rodzice Pszemasa zlamasa przejmą jego milionowy kredyt i będą w wieku 50+ spłacać sobie mieszkanko 2-pokojowe?
2. Czy jamikara "2k to drobniaki" wozi swoją plastelinową korporację Czinkusiem za 2k?
3. Czy Mamarysia z czarną szmatą między pośladami tak trzymała szluga, żeby mijający ją Rysio mógł się porządnie zaciągnąć?
4. Czy Erdol w ciągu kilku minut zwierzył się Polsce, że nie sra poza domem i był nagabywany seksualnie?
5. Czy puste krzesło eksperta zostało zrobione tą samą metodą co smoki w Grze o tron?
6. Czy Marta38 chce się rozmnożyć w Słubicach mieszkając z mężem w Bielsku?
7. Czy Nosacze wiedzieli, że w aucie po finale są nadal nagrywani?
8. Czy Przemek za 20 lat powie Justynie "podaj mi sól"?
9. Czy kulki z papieru toaletowego w podróży poślubnej robił nieobecny Rysio?
10. Czy Patrycja jest wymyślona?

Nie zasnę dziś (,)

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 9
  • Odpowiedz
@Niewierze: Patrząc na jej posty z Instagrama - cholera, sztuczna inteligencja robi postępy ( ͡º ͜ʖ͡º) i to nawet nie jest sponsoring czy coś, sama tak sobie napisała
"Kiedy pogoda zaprasza promieniami słońca, chętnie wybieram ćwiczenia rozciągające, oddechowe i medytacje na łonie natury. Taka forma aktywności napełnia mnie niesamowicie pozytywną energią, pozwala uwolnić od napięć ciało i rozproszyć natłok myśli, dając uczucie lekkości."
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: ale z tym niesraniem poza domem to jakiś rodzaj nerwicy albo czegoś innego. Miałam kiedyś taką koleżankę, na uczelni nie korzystała z WC. A jak jechałyśmy na praktyki pociągiem ponad 5 godzin trzymała dopóki nie dojechałyśmy do hotelu
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: 2) VW Lupo
3) na czas ciazowego L4 i urlopu macierzynskiego moze zrobi wyjatek i pojedzie do Slubic. Ale to typ niewolnika co to jak ma prace, to juz nie zmieni, bo po co.
  • Odpowiedz
@matkawielebna: Mam podobnie, jeśli chodzi o sikanie w środkach transportu/toaletach publicznych. No chyba, ze mi się bardzo mocno chce i wiem, ze nie wytrzymam. Miałam tak już od podstawówki, wiec nie wiem skąd się to wzięło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz